Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valami érintőképernyős okos...

Valami érintőképernyős okos telefont ajánlana valaki? Kiokosítana valaki, nem nagyon értek az ilyesmihez.

Figyelt kérdés
Kiokosítana valaki?,? nem nagyon értek az ilyesmihez. Most egy Samsung C3000K-m van (Champ a magyarországi neve, egyébként szeretem imádom, nagyon jó telefon, csak nincs benne wifi.) Nekem igazából egy olyan telefon kéne, aminek (fülhallgatóval, na meg anélkül is) szép a hangzása, tudok rajta normális sebességgel wifizni, nagy a kijelzője, érintő képernyős, és hogy a buszon ne csak a doodle jumpal tudjak vele játszani. Valami androidos téma kéne, 30 ezer forintig bezárólag, a Pannonnál, vagy pedig kártyafüggetlenül. Tényleg, ez az android egyáltalán micsoda? Vagy hogy működik ez? Ami még célom lenne, hogy ezt a mobil telefonra készült GTA III-at le tudjam játszani rajta.
2012. jan. 6. 21:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Ejj, ha. Lassíts barátom :)


Először is olvasd el ezt: (Hasznos)

[link]

2012. jan. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi, de azért ajánlhatnál valamit:) Megmondom őszintén, hogy egy csomó kolléga, haver, meg osztálytárs ilyen telefonokkal rohangászik, aztán a telefonbabrálásuk fele anyázásból áll. Na meg egyik ismerősöm vett( egy számomra csoda számba menő) Samsung Galaxy S II-t, és kb. 1-másfél hét után ment a szervízbe, meg nem működik rajta normálisan a bluetooth, és hasonló próoblémák.
2012. jan. 6. 21:59
 3/24 anonim ***** válasza:

Gta 3?


Ami viszonylag normálisan viszi 30-ért nem nagyon kapsz.

A legolcsóbb az új xperia mini 40-ért a t-mobile webshopból...

2012. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Sejtem mire vágysz te, egy megbízható márkára netán.


Huawei és ZTE a megoldás.


(Huawei-nál az Uxxxx szériát kerüld, a többi kitűnő, a ZTE-nél pedig a Blade-t ajánlanám)

2012. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Akkor mondjuk a GTAIII kilőve, úgy is kinőttem már a játékból, csak valami fruit ninja, vagy ilyen apple itouchhoz hasonló játékok elfutnak rajta, asszem valami modern combat II vagy micsoda. Nem is a játék a fő cél, hanem a zene, meg a gyors internet elérés, és a szép kép/videó/kamera se lenne hátrány. Nem vagyok telhetetlen, nem akarok mindent, de 30-harminc egynéhány ezerért a legjobbat akarom kapni. Egyébként én nekem eddig nagyon bevált a Samsung. Ki is néztem magamnak egyet, méghozzá ezt: Samsung Galaxy Mini. tapasztalatok, vélemények róla? Megéri szerintetek, vagy ezek a HTC-k tényleg olyan jók?
2012. jan. 6. 22:08
 6/24 A kérdező kommentje:

Aha, köszi utolsó, telibe találtad, csak igazándiból a ruhákból kiindulva: sose bíztam az ilyen névtelen vackokba. Kicsit próbáltam gyarapítani a tudásom, és régi gyermekkorom kedvenc játékát kerestem telefonra, és láss csodát, mire bukkantam: http://www.youtube.com/watch?v=49Y0GbDU4Zk&feature=related


Nem tudom eldönteni egy ilyen telefon esetében ez milyen.

2012. jan. 6. 22:33
 7/24 anonim ***** válasza:
2012. jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, de ha lesz is vétel, az csak március elején lesz. Egyébként mi a helyzet a feltöréssel? Nem kertelek, mert nem értek hozzá, de gondolom nem ingyen vannak a játékok az androidra.
2012. jan. 6. 22:47
 9/24 hurikan23 ***** válasza:
100%

Nem leszel nagyon elragadtatva galaxy mini-n ettől a játéktól.


Ha márciusban akarsz venni, akkor már inkább az xperia mini-t vedd. Sokkal jobban jársz vele.


1 ghz proci, adreno 205 gpu, hd videófelvétel stb.

2012. jan. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
így igaz, ha márciusban kell, akkor xperia mini. 3 coll lehet, hogy kevés lesz játszani és egy hekkelt, de gyengébb hardverű, viszont nagyobb telefonok nagyobb lenne a játékélmény, de ha a kijelző mérete nem zavar, abszolút bestbuy
2012. jan. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!