Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valami érintőképernyős okos...

Valami érintőképernyős okos telefont ajánlana valaki? Kiokosítana valaki, nem nagyon értek az ilyesmihez.

Figyelt kérdés
Kiokosítana valaki?,? nem nagyon értek az ilyesmihez. Most egy Samsung C3000K-m van (Champ a magyarországi neve, egyébként szeretem imádom, nagyon jó telefon, csak nincs benne wifi.) Nekem igazából egy olyan telefon kéne, aminek (fülhallgatóval, na meg anélkül is) szép a hangzása, tudok rajta normális sebességgel wifizni, nagy a kijelzője, érintő képernyős, és hogy a buszon ne csak a doodle jumpal tudjak vele játszani. Valami androidos téma kéne, 30 ezer forintig bezárólag, a Pannonnál, vagy pedig kártyafüggetlenül. Tényleg, ez az android egyáltalán micsoda? Vagy hogy működik ez? Ami még célom lenne, hogy ezt a mobil telefonra készült GTA III-at le tudjam játszani rajta.
2012. jan. 6. 21:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Márciusig talán még a sony live with walkman is beleférhet.

Hardveresen nagyon hasonló, mint az xperia mini. Talán jobb vétel lehet, de az xperia mini is nagyon jó a 3 collos kijelző ellenére is.

2012. jan. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Az Xperia 8, vagy milyen telefonja van egy ismerősömnek, meg van akinek minije is van. Nem bízok a Sonny Erricsonban, régebben volt nekem is olyan, egy K310i, meg még egy nem tudom milyen. Az előbb elmlített sonny erricson húzta 5 évig, csak már 1 év után döglődött. Na meg ez az xperia mini nekem túl nőies, még a mostani telefonomhoz képest is, és nagyon kicsi.
2012. jan. 7. 10:35
 13/24 anonim ***** válasza:

" még a mostani telefonomhoz képest is, és nagyon kicsi."


Kicsi a fenéket...


A mostani telód:

Kijelző átlója 2,4 hüvelyk

Kijelző felbontása 240 x 320 pixel

Kijelző típusa Rezisztív TFT érintőkijelző

Színárnyalatok száma 262 000


A szerinted kicsi xperia mini:

Kijelző átlója 3 hüvelyk

Kijelző felbontása 320*480 pixel

Kijelző típusa Kapacitív TFT érintőkijelző led megvilágítással

Színárnyalatok száma 16 millió

2012. jan. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Ja egyébként ez nem a régi x10 mini, hanem az új xperia mini.


[link]


Érdemes megnézni a teszt végén a minősítést.

2012. jan. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

"Na meg ez az xperia mini nekem túl nőies, még a mostani telefonomhoz képest is, és nagyon kicsi."


Nőies? Nekem 3 hónapja van, soha senki nem mondta rá. Viszont hardveresen nagyon is férfias.


Az meg, hogy kicsi? A mostani champ-ed kisebb nála.

2012. jan. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Na de emberek; Nem vagyok kocka, nekem ez hogy hardweresen erős semmit nem mond, és nagy ívben teszek is rá, nekem a wifi kell meg a doodle jump, és nem cserélem évente a telefonomat, átlagosan 5 évente. Drágábbat nem akarok, a Sony nem ettszik egyszerűen, a ZTEben meg nem bízok, valami márkás kéne amihez normális a terméktmáogatás, meg a garancia.
2012. jan. 7. 11:33
 17/24 anonim ***** válasza:

Az xperia mini-nél vagy a sony live-nál jelenleg nem kapsz jobbat.

Ebben az árkategóriában a terméktámogatás is ezekhez a legjobb, még 1.5-2 évig lesz hozzájuk frissítés. Garanciát pedig 2 évet kapsz, de egy 150ezres telóra se fogsz többet kapni.

A gyengébb telefonokra, mint pl. a galaxy mini már nem is lesz frissebb android, mert gyengék hozzájuk. Gyakorlatilag az összes armv6-os procis telót (zte blade, zte skate stb.) el is felejtheted.

2012. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Na de emberek; Nem vagyok kocka, nekem ez hogy hardweresen erős semmit nem mond, és nagy ívben teszek is rá"


Ja vagy úgy. Akkor vegyél egy elavultnak számító galaxy mini-t, mint fentebb írtad és megb@szhatod a normális terméktámogatást. Ahogy írták arra már több frissítés nem lesz. Garancia pedig szinte minden telefonra 2 év...

2012. jan. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Aha, hát nem tudtam meg túl sokat, de köszi. Mindenesetre nem értitek: nincsen 35 ezrem erre a sonyra, ti könnyen beszéltek hogy mindent a szülők fizetnek, nálunk nem ez szerencsére a helyzet. 21-22 ezer ez a galaxy mini most a telenornál, meg 25 ezer kártyafüggetlenül az auchanban, és szarok rá hogy nem lesz hozzá frissítés, nekem van életem, nem halok bele, csak a suliba kéne meg a melóhelyre majd.
2012. jan. 7. 16:24
 20/24 anonim ***** válasza:

hiába felgmáskodsz, meg osztasz minket, olyan elvárásokat és árkategóriát állítasz fel, ami elég necces egymáshoz viszonyítva, és amikor megmondjuk melyik lenne a legjobb megmondod, hogy miért vagyunk hülyék, az miért nem jó... akkor vedd meg a galaxy minit, nekünk nem lesz se jobb, se rosszabb.


csá'

2012. jan. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!