Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valami érintőképernyős okos...

Valami érintőképernyős okos telefont ajánlana valaki? Kiokosítana valaki, nem nagyon értek az ilyesmihez.

Figyelt kérdés
Kiokosítana valaki?,? nem nagyon értek az ilyesmihez. Most egy Samsung C3000K-m van (Champ a magyarországi neve, egyébként szeretem imádom, nagyon jó telefon, csak nincs benne wifi.) Nekem igazából egy olyan telefon kéne, aminek (fülhallgatóval, na meg anélkül is) szép a hangzása, tudok rajta normális sebességgel wifizni, nagy a kijelzője, érintő képernyős, és hogy a buszon ne csak a doodle jumpal tudjak vele játszani. Valami androidos téma kéne, 30 ezer forintig bezárólag, a Pannonnál, vagy pedig kártyafüggetlenül. Tényleg, ez az android egyáltalán micsoda? Vagy hogy működik ez? Ami még célom lenne, hogy ezt a mobil telefonra készült GTA III-at le tudjam játszani rajta.
2012. jan. 6. 21:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
hagy vegye meg a sg minit a nyomoronca..majd fog sirni a szája h kur.va sz.ar képeket és videókat csinál..vedd csak :))
2012. jan. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Ember, nem fényképezésre kell ,és nincs is rá pénzem. Plusz nem hiszem hogy nyomoronc lennék, de ha ennyire fasza gyerek vagy lejöhetnél egyszer az edző terembe kesztyűzni hogy meglássuk ott is nyomoron vagyok-e...
2012. jan. 7. 22:14
 23/24 A kérdező kommentje:
Méegyszer mondom, 25 ezrem van rá max, nincs negyven ezrem egy telefonra hogy berántsa egy zsebtolvaj.
2012. jan. 7. 22:14
 24/24 anonim ***** válasza:
Szia.Ha még nem vettél telefont akkor tudom ajánlani 20e ft ért az lg optimus one-t djuice-nál
2012. márc. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!