Egy Csajszy kérdése:

Okostelefon?

Figyelt kérdés
Mit ajánlottok???
2012. jan. 7. 19:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Én egy helyesírási szótárt ajánlanék.
2012. jan. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mire használnád, mi fontos hogy legyen a telefonon (kijelző mérete, kamera mekkora, érintős vagy nem stb) és milyen árban, illetve függetlenül vagy szolgáltatónál véve?
2012. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Részletesebben írd le, részletes alatt értem: Ár, kijelző méret, stb.
2012. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ár:50ezer-80ezer

Kijelző Mérete:2.5"-3" elég lenne

Kamera:5 MPx

Érintős

Kártyafüggetlen vagy Vodafone

Ja És Kedvel Első:Köszönöm a Kioktatást Tényleg Elirtam, De Szerintem Te Is Szoktál Tévedni :)

2012. jan. 7. 19:59
 5/17 anonim ***** válasza:
Sony Ericsson xperia mini pro, Sony Ericsson xperia neo/neo V, Samsung galaxy W, Lg Optimus Sol, Lg Optimus Black, Htc Desire S, Google Nexus S, Motorola Defy, Xperia Ray, SE Live with Walkman, ha nem fontos az Android akkor Samsung Omnia 7, Lg Optmius 7, Nokia 500, Nokia n8, BADA vonalon Samu wave 1 és wave 2, vagy iphone 3gs. Ez még így mindig tág, bár a 2,5-3"-ba csak az xperia mini passzol, vagy a 3,2"-on operáló live with walkman.
2012. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

nézegettem, hát elég drága ez a vodafone.


egy galaxy s plus lenne talán az egyik legjobb választás, 82ezer tmobilnál, azt párezerért függetlenítik, vagy te is tudod otthon szerintem. nézd meg még gsm boltokban. továbbá minden xperia telefon ebben a kategóriában.

2012. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az rohadt sok egy olyanért. Galaxy W alatt u.olyan proci van mint a galaxy s plusnál. És olcsóbb nála. Nem beszélve arról, hogy ennyiért xperia arcot is kap vagy rayt, vagy neo-t, vagy htc desire hd, desire S, incredible S, sőt google nexus S-t.
2012. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Galaxy note-ot
2012. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

arc drágább, ray kisebb, hd rosszabb, neo rosszabb, nexus rosszabb, desire s drágább. nem tudom miket írtál még.


hülyeségeket beszélsz, és nem először.

2012. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Megmondanád hogy pl egy Galaxy W miben rosszabb pl? Vagy egy Neo? Ja hogy Galaxy s plusban van +400 mhz... Vagy az xperia ray? Neki lehet, hogy pont a kisebb lenne jó, odaírta, hogy 2,5-3"... Google Nexus S is rosszabb? Miben? Csak 1 ghz van benne, galaxy s plusban meg msm 8255T. Ráadásul Nexus és az előbb felsoroltak mindegyike - Galaxy W kivételével - kap ICS-t. Xperia Neo kamerája megintcsak jobb, Ray meg 3,3"-on 480*854-en dolgozik, ez 291 PPI-t jelent, ami azért derék. Led-tft-vel meg bravia engine-nel... Galaxy s plus-nak nem véletlen az a neve ami, annyival több hogy 1,4 ghz meg 14,4 mbps HSDPA. Gondolkozz már egy kicsit, és ne ugorj egyből a másiknak.
2012. jan. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!