Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Egy szórakozó helyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Egy szórakozó helyen ha egy srác oda megy hozzátok, feltehetőleg tetszik nektek, akkor milyen szöveggel szólítson le?

Figyelt kérdés

mi az ami tetszik, bejövős?

vagy csak mutatkozzon be első szavával?


2011. dec. 31. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:

"Táncolnál velem?

Nagyon csinos vagy,táncolnál velem?

Ha belemegy a lány,akkor pár perc után meglehet hívni egy italra.

2011. dec. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
küldesz neki egy italt a pincérrel, ha bejössz neki odamegy hozzád, ez be szokott jönni
2011. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mondja el a himnuszt
2011. dec. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát semmi betanult sablonszöveg, az ciki. Ha simán beszédbe elegyedne velem egy srác, annak is örülnék. Beszélgetünk blabla.. Hmm, ez tök jó szám, nem akarsz táncolni? Szerintem a normálisabb lányokat nem is kell egyből meghívni egy italra. Az olyan mintha meg akarnád "venni" vagy nem tudom. Beszélgettek, táncoltok és utána, úgy már jó szerintem. persze attól is függ, hogy milyen lányt akarsz felszedni és mire...:D Én most a normális lányokkal való szimpla ismerkedést írtam le.
2011. dec. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én egy teljesen átlag lány vagyok.. nekem mondjuk az jön be hogy küld a pincérrel egy italt azzal hogy ő küldi.. odanézek és mosolyog vagy valam ilyesmi...

vagy csak simán elkezd beszélgetni velem... szia, tök jó az a szórakozó hely, nem? (persze nem azt mondod hogy szórakozó hely mert az tök viccesen hangzik, hanem azt hogy kávézó vagy mittoménmi) vagy valam iilyen semlegesebb dolgoról, aztán ha válszol neked, onnantól már könnyű... :D

2011. dec. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Az utolsó Bulin egy srác négyszer mutatkozott be, hogy MÁTÉnak hívják, csak hogy el ne felejtsem. Nem felejtettem el :D


Egyébként nem betanult szöveg kell, csak valami ami megnevettet. Az általában bejön. Az egyik haverom csajozós szövege a :zavar a fény, levetkőzhetek??

2012. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, ha valaki magabiztos (nem nagyképű), laza, látszik, hogy jó a kedve. Amúgy a természetességet preferálnám, egyszerűen csak elegyedjünk beszélgetésbe. Ne legyen erőltetett, és ne látszódjon rajta, hogy zavarban van/izgul.
2012. jan. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 PT-Daniel ***** válasza:

Nem lanykent irok.

De ezt a barataim is meg szoktak tölem kerdezni, hogy mit mondok, hogyan csinalom. Soha semmifele szöveget nem "gyakorolok vagy tanulok" be. Mindig rögtönzök. Olykor egy baratsagos mosollyan sokkal több eselyed van, mint idioda felszedös szövegekkel.


Ami meg fontos, TE rögtönözz! Ne masok altal ötletelt dolgokkal rukkolj elö, mert ez nem a te szemelyisegedet fogja tükrözni.

2012. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, igazából nem is azt akartam hogy vmi felszedős szöveggel nyomuljak, hanem hogy egyáltalán leszólítsak 1 discóban 1 lányt, hogy 1 discóban mivel lehet előállni :D

jöhetnek még válaszok :)

2012. jan. 5. 16:59
 10/10 anonim ***** válasza:

pl. Szija volna kedved táncolni velem?

(utána meg később) Kimegyünk beszélgetni?

(és így jobban megismered meg eldől találkoztok e még)

2012. jan. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!