Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb mobiltelefon,...

Melyik a legjobb mobiltelefon, amelyben alapból van beépített Skype?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek melyik mobiltelefon rendelkezik a legjobb minőségű beépített Skype-pal? Itt olyan telefont értek ezalatt, ahol nem külön kell rátelepíteni a Skype-ot opcióként, hanem alapból tartalmazza azt, és lehetőleg minél stabilabb legyen a működése, ne fagyjon le állandóan, jó legyen a hangminősége (3G internet használata esetén is!) és ne szakadjon meg állandóan a kapcsolat (készenlétben sem - vagyis elsötétedett képernyőnél).

Csak olyanok véleményei érdekelnek, akik tapasztalatból beszélnek.

Kérek minden hozzászólót, hogy ne linkelje be nekem a [link] oldalt, mert idáig én is eljutottam már. Nekem személyes tapasztalatokra lenne szükségem, mert az nem ugyanaz, mint egy weboldal ajánlása.

Jelenleg ZTE Blade-en használom a Skype-ot, de az összes jelenlegi és korábbi verziója egy idő után lekapcsolódik, lefagy vagy nem frissül a lista, ha feljön 1-1 ismerős, tehát nem a legjobb. Sokak szerint ez nem a Skype hibája, hanem a ZTE hardveréé.


Köszönök minden építő jellegű hozzászólást!


Kellemes napot! :)


2012. jan. 8. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Te nagyonokos az okostelefon lényege h azt telepítesz rá amit akarsz.


PC-sre fordítve ezt a kérdést:


"Sziasztok olyan laptopot szeretnék venni amire telepítve van a Corel Draw, mert sajnos a mostani rossz notimon mindig lefagy."


Fogsz olyan telót találni amin eleve rajta van a Skype? Lehet, de mivel ugyanaz a program mint amit a storeból telepítesz ezért ugyanazt tudja, ugyanúgy működik (maximum nehézkesebb frissíteni).

2012. jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem értek veled egyet. Angliából hozott egy ismerősöm olyan mobilt, amin már eleve rajta volt a Skype, méghozzá egy mobilszolgáltató egy egyéni változata, amit a mai napig is zökkenőmentesen használ. A példád pedig erősen cinikus és közel sincs az én kérdésem lényegéhez!


A market-es Skype-ról meg csak annyit, hogy első okostelefonomat birtoklom, egy ZTE Blade-et, így más készülékekkel még nincs tapasznyalatom. Ki tudja?! Lehet, hogy tényleg e Blade gyenge a Skype-hoz! Legyen így! Inkább, mintsem hogy a Skype legyen hibásan megírva!


Apropó, első bekezdésemhez még annyit, hogy a fent említett brit mobilszolgáltató készülékére telepített Skype kimondottan ahhoz a készülékhez van optimalizálva. Ezt a Skype csapata is megerősítette nekem.

2012. jan. 8. 16:37
 3/7 anonim ***** válasza:

"Egy olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek melyik mobiltelefon rendelkezik a legjobb minőségű beépített Skype-pal?"


A Skype egy VoIp-os alkalmazás. Tökmindegy, hogy beépítette vagy sem. A minőséget sok minden meghatározza ( pl, hogy az adott szolgáltató milyen minőségű mobil hálózattal rendelkezik, illetve akit hívol az milyen minőségű hálózaton jelentkezett be + a hívás milyen minőségű IP hálón keresztül megy át ), a telefon befolyásolja a legkevésbé.

2012. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hááát, nem is tudom. Pl. sógornőm Nokiájában sokkal stabilabban fut a Skype, mint az én Androidos mobilomban. Bárki bármit is mond.
2012. jan. 8. 19:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyilván való egy erősebb processzoros telefonon stabilabb lehet, de ha hangminőséget akkor sem ez befolyásolja döntően.
2012. jan. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem. Mondjuk, azért érdekes módon egy Vodafone 845-ön a hang akadozásmentesen ment, de az én ZTE-men például a legújabb Skype esetén akadozott a hang.
2012. jan. 8. 21:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó de ne egy gyufásdoboz árába kerülő "mobiltelefon" legyen már a mérvadó. Ennyiből nem lehet értelmes telefont kihozni ez van, de hidd el ha rászánsz egy kicsit többet akkor tökmind1 h milyen telefont veszel menni fog rajta a skype.
2012. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!