Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vajon fizetni kell érte?

Vajon fizetni kell érte?

Figyelt kérdés

Motorola Defy + típusú készüékem van. Állandóan jelzi a jobb felső sarokban az akksi töltés mellett a 3G,vagy E, vagy G jelzést. Ez autómatikusan pénzbe kerül, mintha neteznék?

Hogy lehet levenni onnan? Mit tegyek?


2012. jan. 11. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha két nyíl is van mellette ami folyamatosan villog, akkor azt azt jelenti, hogy használatban is van az a hálózat és ilyenkor bizony van netforgalom.

Settigns->Wireless&network->Mobile network->Data enable mellől vedd ki a pipát.

De ha csak simán ott vannak és nincsenek villogó nyilak akkor csak azt jelenti, hogy épp azon a hálózaton van a készülék.


Ez autómatikusan pénzbe kerül, mintha neteznék?


Az első esetben igen. Ha van valamilyen netcsomag a kártyához az a jobbik eset, mert akkor már nem fizetsz semmit. Elvégre egyszer ki lett fizetve hozzá a havidíj, szóval bátran használhatod. De ha nincs ilyen csomagod akkor függ az adatforgalomtól, hogy mennyit fizetsz.

2012. jan. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszodat!

Kivettem mellőle a pipát!

A T-mobilenál vagy és Media Mania XL a díjcsomag. 150mb adatforgalmam már 100%. Várható hogy pluszba leveszi a pénzt?

Igy hogy levettem a pipát, még lehetne netezni, vagy újra bekéne kapcsolni?

2012. jan. 12. 15:19
 3/5 anonim ***** válasza:
A média mánia csomagoknál ha jól tudom van túlforgalmazás. Szóval csak akkor fizetsz ha túlléped a 150MB-ot. Netezni meg wifin tudsz, ha meg mobilnetet akarsz használni akkor ismét be kell kapcsolnod amit most kikapcsoltál. Erre amúgy van egy gyorsabb megoldás is: apn on/off widget. Ezzel egy gombnyomásra tudod kapcsolni a mobilnetet. Amikor nem kell akkor kikacspolod amikor meg kell akkor meg bekapcsolod.
2012. jan. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Nekem most éppen a bal felső sarokban a Notifactions nál jelez két piros nyilat, az gondolom ott lesz mig vissza nem kapcsolom. Mivel már megvolt a 150mb om vagy 2 hete akkor most még a csomag mellé levett pénzt?

2012. jan. 12. 15:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Előfizetéses csomagnál kicsit fura megfogalmazás a "vett le pénzt" dolog, mert nincs mit levenni, de igen ezért már fizetni fogsz. Majd a számlán kiderül, hogy mennyivel fogsz a havidíj fölé menni.
2012. jan. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!