Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent, hogy a 2 napja...

Mit jelent, hogy a 2 napja vett telefonom azt írja ki, hogy Akkumlátor állapota kisülés?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mivel elvégeztem az eladó által javasolt 16órás töltést, de egy nap alatt elég sokat merült, már csak 40%-on van. Normális ez?
2012. jan. 13. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen telefon? A kisülés azt jelenti, hogy nem töltöd. Az eladó hülye, mert nincs értelme 16órát tölteni. Az egynapos üzemidő meg reális, gondolom nyomkodod sokat. Ez max 2 nap lesz ha kevesebbet használod.
2012. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem 3310-es Nokia, hogy egy hetet kibír :) sajnos elmúltak azok az idők. Welcome to the real world Neo. :D
2012. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hA BELELENDÜLSZ JÁTÉKBA, wIfIBE, netBE 1 napot se bír ki...
2012. jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"hogy Akkumlátor állapota kisülés?"

Miért, mit kéne írnia? Hazudjon, hogy töltőn vagyok és töltődöm, ha egyszer nem ott van és nem "befelé" megy a villany?

Ha meg kifelé jön, hiszen mitől világít a képernyő, nem SzentJános bogár az, akkor nem "mondhat mást" mint hogy: kisülés..

2012. jan. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kisült az akkuja az új NOKIA-k nagyon kényesek én is jártam pont így nem kell tulzásba vinni a töltést ha azt akarod hogy menjen akkor új akkut kell venni de siess az akku vásárlással ,mert nekem egy hét alatt elromlott a telóm és aztomdták hogy az akkukisülés miatt van.Szval nem tett jót a 16 órás töltés..ENYI!!!
2012. jan. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az új telefonokat már nem tudod kisütni hiába hagyod rajta több ideig a töltön nem fogja tölteni Én ezt onnan tudtam hogy a telómat felraktam töltöre és miután meg lett a 100% már nem volt melleg a töltöje , Szóval hiába hagyod rajta 16 Órát egyszerűen fölösleges ha feltölti az aksit az csak disznek van rajta . Érzed hogy hideg az adapter szóval időpocséklás.
2013. jún. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!