Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy új mobiltelefont,...

Vettem egy új mobiltelefont, de 2 óra után teljesen lemerül az akkumulátor, anélkül, hogy hozzányuljak. Mit tegyek, hogy az akkumulátor többet tartson?

Figyelt kérdés
Visszavittem javitani. Megjavitva kaptam vissza, de szerintem nincs megjavitva, mert ugyanaz történik vele.
2012. jan. 14. 13:52
 1/7 anonim válasza:
54%
kisüttetted?
2012. jan. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
54%
Az első alkalommal 14 órán át kell tölteni, és nem árt a 2. alkalomnál is hoszabb ideig tölteni.
2012. jan. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

A válaszhoz azért nem gondolod, hogy tudni kéne milyen telefon?

Ha Androidos akkor futhat program a háttérben, mehet WiFi, Bluetooth (ehhez nem kell hozzányúlnod, mehet, ha nincs kikapcsolva), meg még a GPS is. Írsz ezekről valamit, hogy lehessen ÉRTELMES választ adni?

Amúgy: tedd fel este a töltőre, hagyd reggelig, automatikusan úgyis befejezi a töltést, kapcsolj ki mindent (adatforgalmat!), hagyd egyszer így csontra lemerülni, az android akkor "kalibrálja" az akkujelzést, innen kezdve mutat csak helyes értéket!

2012. jan. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Első 2 válaszoló, tisztában vagytok vele, hogy a mai akksikat nem kell "kisüttetni"?

Eleve lekapcsol, ha feltöltődött, semmi értelme még órákig töltőn hagyni.

2012. jan. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hagytam 14 órát tölteni kikapcsoltam mindent. Meg kell próbaljam a 3. kommentben ami le van irva.(Egyébként a telefon egy Samsung Galaxy Fit)
2012. jan. 14. 14:33
 6/7 anonim ***** válasza:

"Eleve lekapcsol, ha feltöltődött, semmi értelme még órákig töltőn hagyni."

Értelme valóban nincs, de mi a hátránya, hogy olyan fenemód hadakoznak sokan ellene?

Azért nem fogom mondjuk éjjel 1-re felhúzni az órát, hogy levegyem a töltőről...

2012. jan. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elsősorban annak a válaszolónak szólt, aki azt írta, hogy hagyja 14 órát töltőn.
2012. jan. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!