Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elveszett mobilom kinyomozása?...

Elveszett mobilom kinyomozása? "bövebben lennt! "

Figyelt kérdés

Ma este elvesztettem a mobil készülékemet egy "sony ericsson x-peria" pontosan a moziba történt de mire észrevettem h nincs meg már nem volt a helyen ahol ültem mert mindenképp csak kicsuszhatott a kabátzsebemböl.

Erre pár percre probáltam hívni a mobil számát de ez már nem volt kapcsolható.

Nos a kérdésem az hogy ezt a rendörségnél valahol le lehet a nyomozni valahogy hogy a készülékem hol tartozkodik , hogy ez most csak ugy müködik hogy:

a sim bevan helyezve, bekapcsolt álapotba van e vagy sem??


Ha valaki tud erröl valami informátion legyen szives várom a válaszokat! köszönöm.


2012. jan. 15. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:

1. az információ

2. Gondolom a moziban megkérdezted nem e találtak telefont.

3. felhívod a szolgáltatódat, megkérdezed, hogy mit kell csinálnod, hogy letilthasd a sim kártyát és újra igényeld a régi számodat. (Úgy tudom be kell jelenteni a rendőrségre)

4. nagy valószínűséggel nem lesz meg. Bemérni sem lehet. De ha be van jelentve akkor esetleg, ha valaki új kártyát tesz bele, akkor meglesznek a szolgáltatónak annak sim kártyának a tulajdonosa illetve annak adatai, amit betettek.

2012. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem köszönöm hát ha beméretni nem lehet akkor a rendlrséghez meg a szolgáltatohoz fogok forudlni! kössz!!
2012. jan. 15. 21:10
 3/7 anonim ***** válasza:
A rendőrség nem foglalkozik vele. A szolgáltatónál, ha igazolod, hogy te vagy a készülék tulajdonosa, letiltják a telefont is. Aki megszerezte az már nem tudja többet használni. ( az IMEI alapján)
2012. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem, de ezzel nem lessz meg a telefon és angyon fontos hogy meg legyen ://
2012. jan. 15. 21:45
 5/7 anonim ***** válasza:

"

értem, de ezzel nem lessz meg a telefon és angyon fontos hogy meg legyen ://"


Mondd ezt a rendőröknek és már keresik is.


Az hogy balfék vagy és elhagyod a holmid nem bűncselekmény.

2012. jan. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Talán ha androidos telefonod van akkor illene megtenni a szükséges biztonsági intézkedéseket.

És ez nem a pin kódban és a képernyőzárban merül ki.

Ott van "Where is my droid" alkalmazás,amivel ha a telefon rendelkezik internetkapcsolattal,akkor el tudja küldeni a pontos koordinátáit a telefonnak.

Ezzel be tudnád mérni a telefonodat ha az illető éppen internethez kapcsolódik.

De egy másik alkalmazással ezt még akkor is meg tudok tenni ha sim kártyát cserél.


Na de mind1 ezek nélkül esélytelen vagy.

2012. jan. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az utolsónak: Ha meg akarja tartani, első dolga Android esetében egy factory resetet csinálni. És akkor hol vannak az okos androidos programok? És a helymeghatározót is le lehet tiltani, nem nagy dolog.

Ahhoz hogy másik SIM kártyát kapjál, a régit pedig letiltsák, nem kell rendőrségi feljelentés. A telefon letiltásához kell feljelentés. De megéri? Az a kis öröm hogy nem tudja használni a megtaláló? Mert ettől nem lesz meg, és eltöltöttél egy csomó időt a feljelentgetéssel.

2012. febr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!