Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc Sensation Xe vagy Iphone 4s?

Kevin42 kérdése:

Htc Sensation Xe vagy Iphone 4s?

Figyelt kérdés

Az Iphone mellé szól a gyorsabb szebb kezelőfelület és a kisebb kijelző. Htc mellett a Beats by Dre és az hogy valamivel talán olcsóbb, nameg a Htc kinezete jobban tetszik mert nem tucat telefon.Nekem fontos egyébként a kamera minősége és az üzemidő is.


Samsung fanok kimeljenek!(Van tabom nem kell sgs2, se Nexus)


Nem ide tartozik, de szemezek az Ipod touch 4-el is mivel azt nem hordanak folyton magammal így neám feltenem ha olyan helyen vagyok, mivel nem vinném magammal. Hátránya az hogy nincs 3g és gyenge a kamera.Fog kijönni új touch?


2012. jan. 16. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nehéz döntés, ha fontos a kamera akkor iPhone, de minden más leszámítva a Htc Sensation Xe-t venném már csak a beats miatt is.
2012. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
beats mellett nem sok mindent tud felvonultatni a htc az iphone mellett. A kettő közül egyértelműen iphone, de megvárnám a galaxy s3-at.
2012. jan. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is iPhone ( mint nekem ) de amúgy ha htc-t akarsz akkor inkább evo 3d, root-olod és arra is ingyen lesz minden mint iPhone jb-s re.
2012. jan. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
s3at várdmeg vagy beats
2012. jan. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

S3-at tuti nem fogok venni. 1. Túl nagy kijelző 2. Az ára az években lesz. Oké lehet hogy még akkor is a mostani telom lesz, de az iphonr vagy a htc is olcsóbb lesz addigra.

Nem tudom. Nem vagyok annyira Iphone parti. Lenyűgöző a kezelofelulet a design de sok problémám is van vele. Ugyan ez elmondható a Htc ről is. Nincs egyenlőre olyan telefon ami számomra tökéletes lenne. Egy kisebb kijelzos nagy tudású telefont szeretnék. Ezt az Iphone jobban megtestesiti, de akkor is tucat, valószínűleg ellopnák, feltenem, cserelgetni se tudnám a simet a micro sim miatt

2012. jan. 17. 15:52
 6/12 anonim ***** válasza:
Sony Xperia S, Motorola XT910 Razr? Azok is faszányosak ám.
2012. jan. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Xperia S nem jön be, motorolanak meg megint hatalmas a kijelölje és akkor már inkább htc
2012. jan. 18. 15:21
 8/12 anonim ***** válasza:
nem kötözködésképpen, de a Sensation XE és a Motorola Razr kijelzője egyaránt 4.3"
2012. jan. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Leírtam azt is hogy, akkor már a htc szimpatikusabb
2012. jan. 19. 10:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja :D na mindegy várj még szerintem vele, jön a HTC Edge/Supreme, mikor hogy hívják, ha htc párti vagy én mindenképp megvárnám.
2012. jan. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!