Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc Sensation Xe vagy Iphone 4s?

Kevin42 kérdése:

Htc Sensation Xe vagy Iphone 4s?

Figyelt kérdés

Az Iphone mellé szól a gyorsabb szebb kezelőfelület és a kisebb kijelző. Htc mellett a Beats by Dre és az hogy valamivel talán olcsóbb, nameg a Htc kinezete jobban tetszik mert nem tucat telefon.Nekem fontos egyébként a kamera minősége és az üzemidő is.


Samsung fanok kimeljenek!(Van tabom nem kell sgs2, se Nexus)


Nem ide tartozik, de szemezek az Ipod touch 4-el is mivel azt nem hordanak folyton magammal így neám feltenem ha olyan helyen vagyok, mivel nem vinném magammal. Hátránya az hogy nincs 3g és gyenge a kamera.Fog kijönni új touch?


2012. jan. 16. 21:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Galaxy s2 nek szinte akkora a kijelzője mint a htc nek szóval nem tudom mi a bajod vele illetve az új s3 lehet drága lesz de az iphone 4s nél biztos nem lesz drágább de én is ezek közül gondolkozok nekem jobban bejön a kis képernyő de iphone ra ha nem akkarok fizetni jb vel kell szarakodni + drága htc-m nem volt még de jónak tűnik
2012. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A jb-vel nem kell szarakodni 30 másodpercig futtatod a redsnow-al és kész.
2012. febr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!