Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha előfizetéses telefonom van...

Ha előfizetéses telefonom van aranykártyával mennyiért tudnék venni Samsung Galaxy Mini-t Vagy Ace-t?

Figyelt kérdés
Új telefont szeretnék és ha már előfizetéses a telefonom kihasználom, mert már van rajta 1900 pont.De nem tudom mennyibe kerülne egy Samsung Galaxy Mini / Ace..De az is ha tudtok más jó telefont akkor mondhattok mert nem muszáj hogy ilyen legyen, csak valami érintőképernyős,mert már megszoktam..(Most Samsung Corby-m van de már eléggé rossz...Nem érintkezik rendesen, de azt is így vettem..) valaki tud segíteni?
2012. jan. 16. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Xperia Minit vegyél. Az aranykártyához nem értek.
2012. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát előfizetéssel meg aranykártyával ne ilyen gyenge telókat vegyél.

Minimum az új xperia mini vagy attól felfelé bármelyik armv7 procis telefon...

2012. jan. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
ilyen gagyikat ne vegyél aranykártyával.
2012. jan. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

inkább Sony Ericssonnal nézz körbe, SE live walkmann talán a legjobb kijelző méret/ár és a benne lévő hardwerek tekintetében. vagy mini por, ha nem találod túl kicsinek. vagy galaxy W,de az pöttyet már drágább. vagy SE Xperia neo, de az méginkább drága.

de az általad felsorolt két telefon már elég gagyi.

2012. jan. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jó,de nagyjából mennyibe pontba kerül egy X Peria Mini Pro?Vagy 1 pont=1 Ft?
2012. jan. 17. 18:04
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem a pro a jobb vétel, hanem a sima xperia mini.


Ha nem kell a kinyitható qwerty.

2012. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Samsung B3410?? Lehet h olyan kéne amit nem lopnak el egy hét alatt..
2012. jan. 17. 19:55
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyibe kerül, de a Samsungot ismerve biztos egy túlárazott fos.


Semmit nem lopnak el, ha tudsz rá vigyázni. Manapság már amúgy is csak az ájfónokat lopkodják a kisgyerekektől.

2012. jan. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát, azért nem..Tőlem már loptak el nagyon béna telefont is az iskolában, de az állítólag bezárt osztályterembe volt a táskámban...
2012. jan. 18. 16:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálad legyen, ne a táskádban... Így ne csodálkozz.
2012. jan. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!