Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék venni...

Telefont szeretnék venni melyiket?

Figyelt kérdés
Ezek közül gondolkozok Iphone 4 vagy galaxy s2 illetve még gondoltam a sony ericcson xpera S re (képen tetszik de nem tudom kb mennyi lesz és milyen de leírás alapján jó) a iphone 4s illetve google nexus prime már túl drágának találom
2012. jan. 19. 22:31
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
31%
A három közül én S2-t venném, a iPhone nem az én világom, szerintem túlárazott, az Xperia S (még az S plus is) meg egy kategóriával gyengébb, de abban a kategóriában nagyon jó.
2012. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:

Az ne zavarjon első, hogy az xperia s-ből nincs s plus.

Itt nem az arc-ról van szó, hanem a nozomi kódnevű telefonról...

2012. jan. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Az iPhone-al az a baj, hogy túl zárt, jailbreak kell neki, minden sz@rhoz program kell, ha valamihez nyúlni akarsz, vagy ha egyszerűen a memóriához akarsz hozzáférni, stb. A Samsung rendszere eléggé instabil, ezt normális tesztvideók bizonyítják. Optimalizálatlan, ráadásul a TouchWiz sem egy nagy élmény, ezenkívül olcsó ujjlenyomatevő műanyag. Az én ajánlatom a következő: a legjobban összerakott, legjobb és legélménnyeltelibb kezelőfelülettel/rendszerrel megalkotott készülék, ő a HTC Sensation. Garantáltan nem okoz csalódást!
2012. jan. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim válasza:

Ezek közül: Iphone 4S

Nokia Lumia 800?:)

2012. jan. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 Nyúlós lónyál ***** válasza:
A Nokia Lumia 800 még jó is lenne, ha 60-70 ezerbe kerülne, ennyit ér meg.
2012. jan. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Jó a HTC is, de azoknak az üzemideje... :)
2012. jan. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Nokiát nem akarok mert nem szertem a wp7 et Androidos telefont akkarok venni mindenkép. a a HTC Sensation jónak tűnik azt kérdezném mennyi különbség van a a HTC Sensation és a a HTC Sensation XE között
2012. jan. 20. 13:13
 8/39 Nyúlós lónyál ***** válasza:

Nem tudom, az én HTC-m üzemideje egész tetszetős. Sőt, baráti körön belül sincs rá panasz.


A Sensation és Sensation XE között nem nagy a differencia, ár érték/arányban a Sensation a befutó. Ha a kezedbe fogod őket, látni fogot, hogy sokkal minőségibb érzete van, mint pl. a Galaxy S2-nek, a rendszer maga is sokkal komolyabb, átgondoltabb hatást kelt. De térjünk rá a Sensation XE és Sensationra. Árban elég sok a különbség, így én a sima Sensation-t venném meg. Az XE-ben ezek a plusz dolgok:

- Beats Audio technológia

- 1.5 GHz-es 2 magos proci (a sima 1.2 GHz-et és 2 magot tud)

- Erősebb akku (1730/1520)


Van Sensation XL is, de azt kerüld, az ára magas és a fent említett kettőnek a töredékét éri meg.

2012. jan. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Másik dolog, hogy a HTC rendszerével egyik Androidos gyártó sem tudja felvenni a versenyt.
2012. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Jah persze, az indokok: A Sony az Android nyújtotta testreszabhatóságot és szabadságot kilövi, a Samsung rendszere elég fapados és problémás. A terhelést nem szereti, ha megpakolod jön az akadás, fagyás, rosszabb esetben újraindulás.
2012. jan. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!