Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék venni...

Telefont szeretnék venni melyiket?

Figyelt kérdés
Ezek közül gondolkozok Iphone 4 vagy galaxy s2 illetve még gondoltam a sony ericcson xpera S re (képen tetszik de nem tudom kb mennyi lesz és milyen de leírás alapján jó) a iphone 4s illetve google nexus prime már túl drágának találom
2012. jan. 19. 22:31
1 2 3 4
 21/39 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ne érts félre, én tudom mire céloztál, de mint mindenre, arra is van megoldás, legfeljebb problémásabb út vezet a cél felé.
2012. jan. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Már kicsit elértetek a tárgytól. Egyébként Galaxy SII
2012. jan. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
S2 jónak tűnik de nem tetszik a kinézete és az hogy müanyagból készült nem jön be illetve olvastam hogy fel szokot melegedni komolyabb alkalmazásoknál (nem tudom mennyire igaz) illetve hogy néha be fagy... HTC nagyon bejön kinézetre is Legjobban az iphone tetszik mert nekem bejön a kisebb képernyő csak hát 4 az csak egymagos és úgyis drága 4s meg hát mégdrágább
2012. jan. 20. 21:12
 24/39 anonim ***** válasza:
A Felsoroltak közül S2.nekem is van egy és hibátlan.
2012. jan. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Kieg:Aksival nincs gond konkrétan mert használatfüggő.1hét vagy 6 óra az azon mulik mit csinálsz vele.telo nekem csak egyféle képpen melegszik mégpedig akkor ha ugy játszok vele hogy töltőn van.amugy csak kézmeleg
2012. jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm még át gondolom 1 dolog miatt húz 1 szivem a htc mellé mégpedig hogy nekem sokal jobban tetszik és fémből készült :D iphone 4 meg drága :D ha 4s ennyi lenne akkor oké:D
2012. jan. 20. 22:17
 27/39 Nyúlós lónyál ***** válasza:

# 23


Jól olvastad, melegszik és fagy, ha meg van pakolva a telefon. A rendszer stabilan való összeállítása nem megy még nekik...

2012. jan. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Mellesleg olvass utána a teszteken, a HTC-nek a legjobb a gyári ROM-ja. Verhetetlen!
2012. jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

én a sony-t veszek majd vagy ezt:

[link]

[link]

2012. jan. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Motorolát biztos nem veszek volt már és utáltam őket xperia S nem tom mennyi fog kerülni és pontosan milyen lesz
2012. jan. 21. 13:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!