Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség nagy gáz van. (Lennt)?

Segítség nagy gáz van. (Lennt)?

Figyelt kérdés
Van egy telenor onetouchom és semmi elõjel nélkül nem funkcionált rajta a középen lévõ (ház) gomb. Újra indítottam, hogy talán megjavul, majd mikor bekapcsolódott kérte a zárt, amit feloldottam és a képernyö helyett az ikonokkal egy nagy feketeség jelent meg. Fönt mutatja a csíkot az órával meg a töltéssel le is lehet húzni, de azon kívül semmit sem csinál. Mit csináljak? Volt már ilyen valakinek?
2012. jan. 19. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
80% hogy behalt rajta az érintő képernyő vidd szerelőhöz vagy ha garanciás akkor vidd oda ahol vetted.
2012. jan. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De le tudom húzni a csíkot, és ha megnyomom a keresés gombot, akkor mondok valamit és föl tudok vele menni netre tudok nézni bármit, megy az érintõ meg minden(most arról írok!) De nem megy a házgomb ... nagy szar az egész ha végre visszajutok a fõképernyõre nincs semmi csak feketehalál. Ja és ha benyomom a zárat és megint fel akarom oldani addig minden ok. Csak a fõ képernyõ nincs meg. Ennek következtében nem tudik semmit se csinálni! Nem lehet esetleg resetelni? Vagy ilyesmi? Októberben vettem, garanciális még?
2012. jan. 19. 23:29
 3/8 Nyúlós lónyál ***** válasza:

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.


80%-ban bizos választ adott :D

Ám én nem az érintőkijelzőre gyanakodnék. Ha Hard Reset-eltél és nem jó, te úgysem tudsz vele mit kezdeni otthon, szóval...

2012. jan. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi az a hard reset? Nem csináltam vele semmit! Csak felraktam most a töltõre
2012. jan. 19. 23:40
 5/8 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Gyári visszaállítás, mindened törlődik.
2012. jan. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt hogy kell megcsinálni?
2012. jan. 20. 00:06
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg csináltam ezt a hard reset bigyót, és nagy szerencsémre vissza jött minden. Nagyon köszönöm a segítséget! :D
2012. jan. 20. 00:23
 8/8 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Akkor ezek szerint a rendszered volt megszédülve...
2012. jan. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!