Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges? (részletek lennt. )

Lehetséges? (részletek lennt. )

Figyelt kérdés
Az unokatesóm 16 éves,és az utóbbi két évben meghízott 93 kilóra.Nem látszik kövérnek becsszóra,inkább amolyan husis..Alapvetően vastag csontozatú,és 171 centi magas,lány,de a múltkor már láttam rajta ,hogy szomorú,megkérdeztem mi a baja,és elmondta ,hogy a súlya....Kérdezte tőlem,hogy ha heti 4-5 alkalommal eljár kondiba futni+biciklizni,és mellette diétázik,egészségesen étkezik,akkor lehetséges-e,hogy márciusra 65 kiló körül legyen...Mondtam neki,hogy utána járok,de igazából sehol nem találtam erről így konkrétan cikket,úgy hogy hogyha valaki tud valamit,akkor kérem segítsen. Köszönöm!
2012. jan. 2. 00:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Háát, lehetséges, de ez alkati kérdés is hogy mennyire gyors az anyagcseréje, mennyit evett eddig, mennyit mozog stb. Inkább májusra és akkor tuti szép fokozatosan megy le róla:)
2012. jan. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt 30 kiló kicsit sok, egészségtelen és lehetetlen. nézzetek annak utána, hogyan kell egészségesen fogyni (lifetilt, bodybuilder) és akkor mondjuk 3 hónap alatt 15 kiló megoldható.
2012. jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!