Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen androidos telefont...

Milyen androidos telefont vegyek 30ezer körül?

Figyelt kérdés
Milyen androidos telefont vegyek 30ezer körül? Lehet használtan is, és legyen lehetőség rárakni "főzött" romot(proci húzás) .Kösz a segítséget!
2012. jan. 20. 14:58
 1/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Használtan Androidos kütyüt nem jó venni, pont azért, amit írtál. Össze-vissza nyúlkálják, mindenbe bele lehet piszkálni. Szerintem OneTouch 990 vagy Blade.
2012. jan. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jelenleg Lg gt540-em van (844mhz-ra felhúzva,CM 2.3.7 de tervezem rárakni a 4.0.3-at), elszeretném érni az 1Ghz-s álomhatárt és egy kapacitív kijelző sem ártana,ami extra.

Olyan telefon kellene ami ,jól moddolható, mégis olcsó!

2012. jan. 20. 15:39
 3/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Az 1GHz-el sz@rt sem érsz, amíg ARMv6-os procid van. Minimális gyorsulás érezhető, viszont az akku annyival hamarább le is merül. Nem éri meg játszadozni a procival ilyen kategóriás telefonoknál. ARMv7-es procit pedig 50 ezer alatt nem kapsz. A legolcsóbb az Xperia Mini.
2012. jan. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sony-t nemszívesen vennék, bár még gondolkodom.

Eddig az LG-vel sem volt semmi gond, érezhetően gyorsabb és stabilabb lett a telefon...(és míg a play station emulációnál 600mhz akadt ,így 844-en hibátlanul ment a játék)

Tudom nem erre vannak kitalálva ezek a telefonok. De kis pénzből is egyre több mindent meglehet oldani, mellesleg nagyon jó látni azt is ,amikor egy nagyobb lg optimus 2x tulaja, nem tud ilyeneket mutatni a 3szor értékesebb telefonjával:)

Az akksi a gyári rommal is max 1napot bírt,szóval ez nem nagy kiesés szerintem:)


Köszi a segítséget ,azért:)

2012. jan. 20. 16:39
 5/7 A kérdező kommentje:
anno Samsung Galaxy spica-át(annak gyárilag 800mhz forog a procija) is moddoltunk főzött rommal, annak sem lett semmi baja. A lényeg szeretnék egy alsó/középkategóriás anfroidos telefont, ami esetleg "véletlenül" támogatja ,akár felhúzott procival is az 1GHZ-t.(mellesleg Ha jók az infóim a Motorola Defy-t 800MHz-ről 1.2 Ghz-ig lehet húzni)
2012. jan. 20. 16:44
 6/7 A kérdező kommentje:
És Spicát, nem engedte 1ghz-ig húzni(Lefagyott,újrabootolt)
2012. jan. 20. 16:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél Telenor one touch-ot, vgay galaxy 3-at.
2012. jan. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!