Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy Samsung Galaxy...

Vettem egy Samsung Galaxy Mini telefont, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

2011 decemberében vettem egy Samsung Galaxy Mini okostelefont és rámentem a youtube-ra. Az első 2-3 nap nem volt semmi baja. Lejátszotta a zenéket meg minden. Az elmúlt pár hétben viszont kb. 5 percig tölti a zenét és szakadozva(5-10 másodperc lejátszása)játsza le.

Pls valaki segítsen. T-Mobile-os vagyok.


2012. jan. 20. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha mobilnetről használod akkor lehet túllépted a netkeretet és túl lassú a net. Ha wifin próbálod akkor viszont jó kérdés.
2012. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A telómon van külön Youtube. És azt használom. Persze be van kapcsolva a Wifi.
2012. jan. 20. 19:37
 3/9 anonim ***** válasza:

ugyan ilyen telóm van.És valós hogy tudom mi a baja:

-Gyenge WiFi jel

-mikor elinditod a videot/zenét akkor fontos ,h álló helyzetbe legyen a készülék mert gyorsabban/könnyebben betöltődik (aztán elforgathatod)

-Kapcsold be/ki a készüléket (lehet segit)

Ha ezután sem megy akkor ppf...

2012. jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha van valami történés irj!!
2012. jan. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja és :

-(lehet) ,h frissitésre vár a youtube (WIFI MINDIG LEGYEN BEKAPCSOLVA VAGY MEGY A SZÁMLÁRA (csak tanács))

2012. jan. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Már frissítettem (Market), de semmi. a jelerősség (20:58) :

-80 dBm 3-8 asu és -104 dBm 13 adu között. Pontosan nem tudom mit jelent, valaki segítség?

2012. jan. 20. 20:58
 7/9 anonim ***** válasza:
most már csak a túl terhelésre tudok gondolni.mennyi alkalmazás van rajta?Lehet törölni kéne párat!!!!
2012. jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma nem itthon próbáltam ki és kiderült, hogy nem kapott elég jelet.
2012. jan. 21. 11:41
 9/9 anonim ***** válasza:
NA akk,Jól gondoltam!
2012. jan. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!