Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a telefonról...

Mi a véleményetek a telefonról? (lent)

Figyelt kérdés

Erről a telefonról lenne szó: sony ericsson live with walkman

Szerintetek megéri megvenni?

Aki ismeri vagy van neki azt kérem írjon róla párat hogy milyen a telefon.


2012. jan. 20. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Vélemények:

[link]

2012. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen vany 2 hónapja, eddig semmi gond nem volt vele. Teljesen meg vagyok elégedve vele, nem egy tepsi, de nem is kicsi. A 3.2"-os kijelző nekem pont optimális. Gyors hardvere van, alkalmazásokat akadás nélkül viszi, gördülékeny rajta a rendszer, nagyon durva dolgokat kel csinálni rajta, hogy megfagyasszam. Kamerája jó képeket csinál, videó 720p, ez a rész tehát rendben van. Kijelző fényereje okés, nem ledes tft mint a többi xperia, de a többi középkategóriás telefonhoz képest sokkal jobb! Április/május körül ICS frissítést kap, szóval csak ajánlani tudom, nagyon jó kis kompakt gép. Ja, és feketében vedd, mert a fehérnek lakkozott a hátlapja, ami könnyen karcolódik, míg a feketének ilyen matt puha gumiszerű műanyag, nagyon jó tapintása van.
2012. jan. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Imnotkocka válasza:
de nem csúnya a képe? mert úgytudom nicns benne semi, amitől szép lenne, habár nem értek hozzá, a mini és e közt vacilálok
2012. jan. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Alig észrevehető a különbség a mini és a live képernyője közt. Sokkal jobb képe van, mint a kategória többi telefonjának, pl galaxy ace vagy optimus one.
2012. jan. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Imnotkocka válasza:
köszi, akkor lehet, hogy ezt fogom, mert nekem a mini olyan "dagikockaás" és a képernyője meg túl kicsi, amúgy nagyon jó! a live meg suzerintem sokkal jobb a formatervezése, meg valamivel nagyobb a képernyője is az lenne még, hogy szép képet csinál? nincs lebutítva?
2012. jan. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
belsőre abszolút ugyanaz mint a mini, csak más a háza, meg a képernyője, de mondom alig észrevehető a különbség. Sebessége jó nem szaggat, nagyon fasza kis telefon, nem bántam meg, egy ideig (sokáig :D) nekem bőven elég lesz levelezésre, böngészgetésre. Kamerája is jó képeket csinál, nem tudok rá rosszat mondani. A gyári fólia viszont gyorsan megadta magát, nem árt rendelni egy adagot belőle, ebay-en gombokért adnak 20 fóliát. 18-as pakkot rendeltem 800 forintért+posta, amikor kinyitottam a levelet, 24 fólia volt benne, elszámolták :D Meg egy szilikon papucs se árt neki, ha azt akarod, hogy szép állapotban maradjon.
2012. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Imnotkocka nekem xperia minim. Van es hidd el hogy jobb
2012. jan. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ismerősömnek van.Szerintem nagyon jó.:)
2012. jan. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Imnotkocka válasza:
na baszod most akkor összezavartál :D a mini nem kicsi egy jobb játékhoz? mert nekem az a 3 col nagyon törpének tűnik
2012. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Imnotkocka válasza:
és nincs viszonylag olcsón nagyobb képernyős, ami meg is érné? mert akkor lehet gyűjtenék még
2012. jan. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!