Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobil csinál kimagaslóa...

Bartha Szilvia kérdése:

Melyik mobil csinál kimagaslóan jó fényképeket? Nagyon megköszöném a segítséget.

Figyelt kérdés
Új telefont szeretnék venni, de eddig mindig csak teszteket olvasgattam és az alapján döntöttem. Jelenleg c7-él fotozok, de nagyon zajos, életlen képeket csinál. Ti milyen telefont javasoltok ami igazán jó képeket csinál? ( semmi más funkció nem fontos)
2012. jan. 23. 10:35
1 2
 1/15 anonim válasza:
nokia n8, 12 megapixeles kamerával.
2012. jan. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Akkor miért nem fényképezőgépet veszel...?
2012. jan. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
Egyik mobil sem csinál kimagaslóan jó képeket, vegyél fényképezőt.
2012. jan. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Tudnám mért van az ha feltesznek egy kérdést, nem arra válaszolnak hanem kioktatnak mit kéne és hogy venni. Nekem nem fényképezőgére hanem olyan telefonra van szükségem ami jó képet csinál.


Nem tudok mindig magammal cipelni egy fényképezőgépet, de a munkám miatt fontos lenne hogy tudjak bármikor olyan képet csinálni ami jó valamire.

2012. jan. 23. 12:40
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi, én is néztem az N8-at :) Igazából csak azt találtam :)


nagyon szépen köszönöm a segítséged, ha esetle mást is tudz ajánlani magköszönöm.

2012. jan. 23. 12:42
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kell megsértődni és kioktatásnak venni, ha megkérdezik, hogy miért nem veszel fényképezőgépet? Vagy ha valaki megmondja, hogy egy telefon sem fog tudni "kimagaslóan jó" fényképeket csinálni. A legjobb telefonos kamera is messze elmarad egy gyengébb kategóriájú kompakt fényképező képminőségétől.


Persze lehet nyafogni, meg hisztizni, manapság az olyan trendi.

2012. jan. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Hát jelenleg az n8 a legjobb a fotózásban:- ezzel a 12 megapixellel, de hamarosan jön a sony xperia S meg a samsung galaxy s3, ők is 12 negapixelesek lesznek állítólag csak az ő áruk még nem ismert.
2012. jan. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A telefonok mindig le lesznek maradva a fényképezőgépek mögött, az érzékelő sokkal kisebb felületű, hiába a magas pixelszám, egyszerűen a fizikai méretei miatt nem tud olyan minőségű fényképeket csinálni. Ha mobilok közül kéne kiemelkedő kamerásat mondanom akkor én is beállnék az N8 mögé, illetve az iPhone is jó képeket csinál.
2012. jan. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Akik az N8-at mondták, látták már milyen képet csinál? Tisztában vagytok vele, hogy a megapixel nem egyenlő a képminőséggel?
2012. jan. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

14:41-nek igaza van, biztos furcsának tartjátok de én úgy érzem a SE K810-es telom 3,2 megapixelével jobb képeket csinált mint a c7 a 8 megapixlével.


Tudom hogy mostanába felsőárkategóriás mobilokba magas a megapixel, de van pár teló, ami jó képeket csinál de nem úgy reklámozák. Leginkább ezeket szeretném megtalálni,és semmi más extrára nem lenne szükségem.

2012. jan. 23. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!