Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Iphone 4s vagy samsung...

Apple Iphone 4s vagy samsung Galaxy s 2?

Figyelt kérdés
melyik a jobb mert nem tudom eldönteni meg nagyon nem is értek hozzá valaki tudna segíteni, de nem úgy hogy neked melyik tetszik jobban hanem hogy melyik a jobb teljesítményű meg ilyenek :)
2012. jan. 24. 19:27
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Hát tényleg drága :) De amugy valakik próbálnak értelmes választ adni és köszönöm nekik de valaki oda írja a telefon nevét oszt cső
2012. jan. 25. 17:57
 12/22 anonim ***** válasza:
IPhone 4s;) nekem is azom van és ölni tudnék érte :D
2012. jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
4s szebb,ios sokkal jobb mint az android hiába jön a sok android fan mert nekik az van akkor aza jó... szebb a felbontása is papiron gyorsabb az s2 de élőbe nem igen veszed észre sőt talán 4s gyorsabb mert hát az androidot nem igen sikerül minden telefonra optimizálni 1 valamibe jobb az s2 mégpedig a super amoled kijelő de semmi másba
2012. jan. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Na végre valaki elmondta
2012. jan. 27. 13:22
 15/22 anonim ***** válasza:
maradjunk annyiban h. nem szar de pofátlanul sokat kérnek érte és itt irigységről szó sincs nekem ink egy sensation kéne a szifon egyszerűen jailbreak nélkül szar de még utána is pl miazmár h szaros itunesokon keresztül kell rámásolnom a zenéimet? biztos túl bonyolult lenne ha adattár módban megismerné a gép és igen én miután megvettem akár ezt akár egy droidot nemvagyok hajlandó még 200 forintot sem fizetni LOL először levágnak aztán még fejegetnek na álljon má a qva fákjás gyászmenet
2012. jan. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
akkor vegyél fos androidot a iphone nem neked készült hanem akinek van pénze megfizetni pl Amerikába kit érdekel hogy 130 vagy 200 ezer 1 telefon?? valószinü az átlag embert nem nagyon ez csak magyarországon ekkora tétel. az hogy itunsel kereszül tudsz zenét rakni nem tom mi a bajod vele kb 5mp belépsz.. Android egyetlen előnye hogy minden ingyenes rá különben elég szar rendszer
2012. jan. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
csak tudod én utálnám ha béklyóban van a kezem és igen lehet az amcsiknak ott ez qva olcsó de itt nem itt aki kicsit is ért hozzá az tudja h. pofátlanul drága a tudásához képest ergo nem éri meg mert kb 2db olyan tudású mobil kijön az árából...ezenkívül már megintcsak ott tartunk h. az almafanok dobáloznak a fosdroid kifejezéssel holott én egy szóval nem mondtam h. az ios szar lenne...mert jailbreakkal meg pár programmal kb meglehet oldani h. olyan szabadsággal használjam mint az androidot...de akkor minek venném meg annyiért? ezenfelül ne az alsókategóriás androidos telókkal hasonlítgasd mert ez is egy lényeges különbség h. míg az iphone következő terméke mindíg a csúcsmobil a kínálatában addig az android rengeteg árkategóriában megtalálható no de hát istenem szarabb vason nyilván lassabb meg laggosabb...számomra az egyetlen előnye a 4s-nek az s2 vel szemben h. szoftveres képstabilizátor elég szépen teszi a dolgát és jó videókat lehet vele lőni...
2012. jan. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Várd meg az SGS 3-at. Az elvileg már kezeli mind a Badát, mind az Android-ot ami ICE CREAM SANDWICH lesz.
2012. jan. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek más a jó telefon nekem pl. pont jó a iPhoneom de van aki nem tudja kihasználni ennek a telefonnak az adottságait de a galaxynak igen.ez emberenként változik!
2012. jan. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
ha galaxyt veszel akkor előbb utóbb akarsz majd egy másik telefont. Ha iPhonet akkor előbb utóbb csak egy újabb iPhonet akarsz majd :)
2012. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!