Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 100mb-os mobilnetet miért...

100mb-os mobilnetet miért tudom akár 2-3gb-ig használni ugyanazzal a sebességgel?

Figyelt kérdés
Mármint nem zavar, csak kíváncsi vagyok, mert nem lassítják be, pedig baromira sokat használom. Tehát filmletöltést kivéve mindenre, pl. youtube videókat is sokat nézek, kb. ipari mennyiségben, és nagyon sokáig és sokat kell használnom, hogy belassítsák. Okostelefon 90 tarifám van, 3000 ft a havidíjam, de igazából a netért nem fizethetnék többet, mert szimplán lelassítják, ha túllépem. Szóval nem értem.
2012. jan. 25. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert a böngészés és emailezés korlátlan, minden másra van meghatározva a 90MB multimédia keret.
2012. jan. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hmm és a youtube nem tartozik bele a 90mb-os keretbe? Meg azért kisebb dolgokat (10-30mb)szoktam letölteni. Sokszor a telót routerként használva laptopon netezek, és kb. többet ér, mint a vodafone-os stickes netem. :O
2012. jan. 25. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!