Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon jobb ha a...

Melyik telefon jobb ha a tudását nézzük iphone 4 vagy samsung galaxy s2?

Figyelt kérdés
Most ne az árat nézzétek hanem a tudást

2012. jan. 25. 20:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

tudásban szinte 1 szinten van , lelehet állni vitatkozni a kijelzőről , hogy melyik ad szebb képet , élesebbet , a 2 telefon között nincs nagy külömbség


Ha választani kell az ilyen felsőkategóriás telefonok közül , akkor a kezelőfelületet kell nézni:

Én azért választottam az iPhone 4 et mivel letisztult a kezelőfelület ,nincs semmi túlbonyolítva , és szerintem jól döntöttem , 1 éve van meg , nem fagyott le a telefon , nem akad , imádom , csak ajánlani tudom


És nem azért nem írok az Sgs2 ről, mert iFag vagyok , hanem mert még csak 1x volt a kezemben így sajnos nem tudok róla sokmindent írni.

2012. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 bp1985 ***** válasza:
s2 gyorsabb, de rakd egymás mellé. IPhone itunes nélkül használhatatlan, s2 viszont megy külső adattárként. IPhone 5mpx, s2 8mpx. Oprendszer más, tehát ez megint rajtad áll. ios bonyolultabb, droid egyszerűbb, és nem kell jailbreak külső progik telepítéséhez, mert 1 pipa ez a művelet. Nem kell a zenét se konvertálni, se megvágni csengőhangnak. ios stabilabb elviekben, bár nekem a 3gs fagyott meg.
2012. jan. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Nyúlós lónyál ***** válasza:
A sima 4 nem nagy szám, a 4S már komolyabb cucc.
2012. jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
s2 jobb mint a sima 4 de a 4s szerintem jobb :D biztos 4s t vennék ha ugyanannyi lenne mint a s2...
2012. jan. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
bp amúgy meg mennyi idő még leszeded az itunest 5 perc?? nem értem az miért akkora hátrány ha meg jb zve van amit 5k megcsinálnak vagy te magad meg tudod nem nehéz akkor ugyanúgy meggy mint a android csak stabilabb és véleményem szerint sokkal szebb nekem a android menüje nagyon nem jön be ja és az android sokkal hajlamosabb néha belassulni vagy befagyni
2012. jan. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 bp1985 ***** válasza:
Szedjem le minden egyes gépre az itunes-t, vigyek mindenhova kábelt, mert a szabvány kábelt nem tudom hova beledugni? Ahhoz, ami alapfunkció egy 500 ft-os telefonon, apple-éknél az sem megy. Van aki szereti a korlátokat, én nem.
2012. jan. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

iTunes nélkül használhatatlan? - ezt hogy érted?

játékokat tudsz letölteni , és zenét is , tökéletesen működik iTunes nélkül is a készülék

és nem kell kábel mivel wifi -vel tud csatlakozni az iTuneshez (ha szükséges) , már a frissítéshez sem kell iTunes , se a 4/4s nél , se a 3gs nél

Akkor hol is vannak azok a korlátok?

2012. jan. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
De ha annyira zavarnak a korlátok lehet jb zni
2012. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
de amit letöltök azt megkell venni meg játékot is jb nélkül használhatatlan...most pl átmek haveromhoz és nincs a gépén itunes akkor mivan??? volt ipod shuffle m azthittem nekem van a legjobb mp3 lejátszom aztán jött a pofáraesés nem ismerte fel a gép adattár módban mondom LOL oké leszedjük az itunes t leszedtem felraktam nekiállt még frissítgetni stb elment a fél napom mire nagynehezen összejött utána nem tudtam vele a saját mp3 aimat rátenni csak azt ajánlgatta h ezt meg azt a lédi gaga albumot vegyem meg...xd nemjöttem rá hogyan....végül 2 nap múlva winampal sikerült összehozni mert ipodként megismerte. Megvétel után 2 nappal végre meghllgathattam egy számot vele
2012. jan. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 bp1985 ***** válasza:

iTunes nélkül használhatatlan? - ezt hogy érted?



Tudod, úgy, hogy ha rádugom a sz@r kábelükkel a gépemre, ismeretlen eszközt jelez. Rádugok egy androidosat a SZABVÁNY kábellel, egyből felismeri, bármit rá tudok másolni. Nem kell bankkártya, meg anyám tyúkja a markethoz, nincs fent 1 program 5ször a marketon, illetve nincs is fent annyi szemét.

2012. jan. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!