Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen androidos telót érdemes...

Milyen androidos telót érdemes venni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 23:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
3GS-t cserélnék le
2012. jan. 26. 22:13
 12/16 A kérdező kommentje:
az S3-on gorillaglass lesz ugye?
2012. jan. 26. 22:14
 13/16 anonim ***** válasza:
NE VÁRJ!!! Ha mindig vársz, akkor sosem lesz telód. Bemész egy boltba ott kipróbálod a kiállított készüléket és amelyik a legjobban tetszik azt megveszed.
2012. jan. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Titkos Név válasza:
Szerintem vegyél 7 android 2.2 tablet pc-t... Facebookon jelöld be Tuti Shopot és írj neki üzit! Csak 22.000Ft! +Postaköltség
2012. jan. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Előző:


ez milyen válasz már? Reagálni sem tudok rá....


S3-on biztos gorilla glass lesz, úgy tudom már a 30-40 ezres telefonokban is az van, csúcskategóriánál meg egyértelmű.


#13-nak abban igaza van, hogy nem szabad mindig várni, mert főleg ma az informatika nagyon gyorsan fejlődik, ha folyton csak várnál sosem vennél semmit, viszont pont most lesz generációváltás, azt azért érdemes kivárni, nincs olyan hosszú időről szó

2012. jan. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én a Sonykat nem szeretem, nokia halott, LG szintén, szerény személyem most készül a közeljövőben venni 70be függetlenül egy Defy+-t, viszont a legjobb most talán a Samsung a telefonokban, én vagy a Defy+t ajánlom vagy egy Samsungot vagy egy HTC-t, útóbbiba DHD vagy vmi ilyesmi
2012. jan. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!