Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy telefont, de nem...

Vettem egy telefont, de nem működik. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eladtam a régi telefonom, de vettem egyet expresszen. Új volt, karcementes.. meg minden. Nokia C5-03 White Illuvial.

2 hétig használtam, és egyszercsak nem volt hálózat. Utánanéztünk.. és kiderült h akitől vettem az valószínűleg részletre vettem, de nem fizette a részletet. A T-Mobile leblokkolta a telefont.. Nem lehet vele telefonálni, sms-ezni, és 0.facebook-ozni. A többi működik.. Lehetne még működő telefon, vagy mi? Nem kis pénzt fizettem ki érte.



2012. jan. 26. 00:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hát ezt lelőtték. Nem tudsz semmit tenni. Max kötelezheted, h vegye vissza, de nem hiszem h visszafogja. Esetleg eladhatod külföldre, mert ott lehet használni így is.
2012. jan. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Esetleg talán az imei számot áttudnák írni (illegálisan) de ehez elég mélyen a zsebedbe kéne nyúlnod. Annyit meg nemér ez a teló.
2012. jan. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Valamit biztos lehet csinálni vele! Vidd el egy GSM boltba, hátha ott tudnak valamit kezdeni vele.
2012. jan. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nokiával nagyon nehéz trükközni ilyen téren, uh felejtős a történet
2012. jan. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

harmadik hozzászóló.:D már voltam.. ott mondták ezt, hogy ne m fizette valószínűleg.


első.

hogy adjam el külföldre?:DDD


második.

több pénzt nem szánok már rá.:S:DD

2012. jan. 26. 00:38
 6/20 A kérdező kommentje:

negyedik.

szerintem is.:S:((:D

2012. jan. 26. 00:39
 7/20 Macs1209 ***** válasza:

Külföldre? Ebay...


Amúgy NE próbáljatok SL3-on IMEI-t átütni, mert igen

csúnya vége lesz :) Amúgy is illegális a módszer, de

jelen pillanatban kb annyit érsz el vele, hogy zseb-

lámpa lesz a telefonból.


Függetlenítsd ki, így Pannon/Vodán még lehet használni.

2012. jan. 26. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 bp1985 ***** válasza:

Függetlenítsd ki, így Pannon/Vodán még lehet használni.



Nem feltétlenül megy, mert elképzelhető, hogy onnan is ki van tiltva.

2012. jan. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Új Nokiákat brute force-al lehet csak függetleníteni. Az meg egy Radeon HD6990-es VGA-val is napokba telik. Tehát nincs ember, aki ezt bevállalná neked. Max nagyon sok pénzért (15-20k).
2012. jan. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha függetlenítteti akkor sem engedik fel egyik magyar hálózatra sem, mert imei alapján tiltva van. És a szolgáltatók szerződésben állnak egymással ilyen téren
2012. jan. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!