Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vegyek most telefont vagy...

Vegyek most telefont vagy várjak még?

Figyelt kérdés
Február közepe fele szeretnék benni egy telefont, de nem tudom, hogy érdemes e, mert hátha lesz jobb, eddig az SGS2-re gondoltam és ilyen árkategóriában is szeretnék maradni, egyébként nem szeretem vagyis nincs szükségem pc-re vagy laptopra, tehát ezek helyett kellene egy telefon. Húz a szívem a négy magos telók felé is, de nem tudom mennyibe fognak kerülni...
2012. jan. 26. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Négymagosok verdesni fogják a 200 ezret. De ettől még várj szerintem, több Sony modell is érkezik, jön az LG 4 magosa, HTC-k stb. Én várnék, hogy az MWC-n miket mutatnak be.
2012. jan. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És az LG Optimus 3D jónak számít még? Most néztem a tesztet és tisztára beleszerettem ebbe a dologba.
2012. jan. 26. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!