Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül le ilyen gyorsan...

Miért merül le ilyen gyorsan a Samsung Galaxy mini telefonom?

Figyelt kérdés
Pár napos telefonról van szó és nem bír ki egy egész napot. Eleinte nem volt ilyen. Minden alkalmazás ami nem kell le van állítva(bluetooth,wifi,internet stb.) és még így is fél nap alatt lemerül,pedig egyáltalán nincs használva, még játék sincs rajta. Húztam le rá egy batter miner nevű programot,ami megmutassa h az aku hány százalékon áll. Mikor feltöltöm akk még 100%,de 15 perc után már 92-t mutatt. És egyáltalán nincs használva. Mi lehet a gond?
2012. jan. 27. 21:10
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

"Látom nem érted h mi a gondom."

De értem. Viszont fel kell venned a lehetőségek közé (mivel nem te vagy az egyetlen hasonló problémával), hogy a Mini tervezőinek így sikeredett, típus jellemző. Ha rákeresel a netre, rengeteg ilyen problémát találsz. Ezért dobtam a linkeket, ezeket spec. a gyk-ról.

2012. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim válasza:
Az elso valaszolo vagyok.Nem tudom, en most vettem egy HTC Explorert, es azt mondtak, hogy a biztonsag kedveert 3-szor toltsem fel, nehogy legyen valami problemaja.Nem tudom hogy a tieddel mi lehet a baj, inkabb menj es nezesd meg!
2012. jan. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Hát akk fogom holnap a telefont és visszaviszem az üzletbe,mivel még ott van a garancia. És ajánlom nekik h megcsinálják,mert ha nem akk hozzájuk vágom a készüléket -.-
2012. jan. 27. 21:51
 14/37 A kérdező kommentje:
Nekem is azt mondták h 3x töltsem fel,de aztán itt utánaolvastam h az okostelefonokat már nem szabad fullra lemeríteni.
2012. jan. 27. 21:52
 15/37 anonim ***** válasza:

"nem szabad fullra lemeríteni."

Hál' Istennek, nem is lehet. Az elektronika nem engedi, hamarabb kikapcsol.

2012. jan. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim válasza:
Jah, igy lesz a legjobb.Amugy meg a HTC-m tajekoztatojaba is azt irja, hogy ajanlatos ugyanigy feltolteni!
2012. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Legelső válaszolónak: egy óriási nagy marhaságot írtál le, még egy régi tévhitben élsz, és az üzletekben sajnos a mai napig szórják ezt a marhaságot, hogy töltés így, töltés úgy.
2012. jan. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
A htc-met én is lemerítettem totál 3x,aztán olvastam után h felesleges volt.
2012. jan. 27. 22:02
 19/37 Nyúlós lónyál ***** válasza:
A HTC tájékoztatója pedig leírja, hogy egy töltés 3 órát tart. Első feltöltés után azt csinálsz vele, amit akarsz!
2012. jan. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

"én is lemerítettem totál 3x"

Ezt nem is értem. Én a tíz évvel ezelőtti telómat sem merítettem le,egyszerűen csak használtam, lemerült, töltöttem. És sok-sok évig nem volt baja. Mit takar ez a "lemerít" dolog? :)

2012. jan. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!