Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül le ilyen gyorsan...

Miért merül le ilyen gyorsan a Samsung Galaxy mini telefonom?

Figyelt kérdés
Pár napos telefonról van szó és nem bír ki egy egész napot. Eleinte nem volt ilyen. Minden alkalmazás ami nem kell le van állítva(bluetooth,wifi,internet stb.) és még így is fél nap alatt lemerül,pedig egyáltalán nincs használva, még játék sincs rajta. Húztam le rá egy batter miner nevű programot,ami megmutassa h az aku hány százalékon áll. Mikor feltöltöm akk még 100%,de 15 perc után már 92-t mutatt. És egyáltalán nincs használva. Mi lehet a gond?
2012. jan. 27. 21:10
1 2 3 4
 31/37 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Intenzív használat mellett a 6 óra teljesen normális. Ha egy álló helyében lemerül annyi idő alatt úgy, hogy a háttérben nem fut semmilyen fölösleges program, ki van kapcsolva a 3G és a Wi-Fi, akkor ott megadta magát valami, ez esetben tényleg szervíz.
2012. jan. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Hétfőn mindenképp elviszem,mivel ma zárva volt az üzlet. Remélem h kapok hozzá új akut. Köszönöm a válaszokat:)
2012. jan. 28. 15:37
 33/37 anonim ***** válasza:
sajna akkut nem fogsz kapni beküldik szervizbe :( a samsung nem engedélyezte hogy cseréljék az akksit 2 hét vagy min 1hét szerviz sajna :(
2012. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Az első két hétben cserélik, úgy tudom. Viszont az van, hogy nem olyan biztos, hogy az akku a hibás.
2012. jan. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
szerintem se az akksi a hibás szerintem nagyobb az esélye a töltésvezérlésnek az acemel volt ugyanez.. 3x volt szervizbe mire sikerült megcsinálni....
2012. jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Miket nem tudtok ti:D Am elküldték a szervizbe, remélem h mihamarább helyreteszik.
2012. jan. 30. 19:25
 37/37 jarumasz válasza:
Nekem is ez volt. Eleinte 3 napot is elment, abból 2-őt egész éjjel hallgattam a zenét melóba. Egyszer csak annyi. Nekem ma jött meg szervízből, frissítették az agyát, kimérték a telót, meg az akksit, minden jó. Majd most kiderül, milyen lesz. Ha nem jó, nem tom mit csinálok, vissza viszem. 3 hétig ott volt.
2013. okt. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!