Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valakinek ZTE Arizona...

Van valakinek ZTE Arizona telefonja?

Figyelt kérdés

Le szeretném cserélni a mobiltelefonomat egy korszerűbbre.

Azt szeretném, ha wifis lenne, így rátaláltam a ZTE Arizona nevű telefonra. Egész jónak néz ki, jó ára is van, de lenne pár kérdésem vele kapcsolatban.


1) Most SE K750i-m van és ebben autófókuszos a kamera, viszont ebben a ZTE-ben nem autófókuszos. Attól még jó képeket készít? Mert elég sokat fotózok a mostanival és jó lenne, ha ez is tudna szép képeket készíteni.

2) A T-mobile oldalán a jellemzőknél a "Navigáció, térkép, GPS" menüpontban van egy olyan, hogy Telepített térképszoftver: Google Maps. Ez mire értendő? Ha csatlakozik wifin, csak akkor elérhető a térkép, vagy alapból tartalmazza a térképeket és nem kell a megtekintésükhöz wofis vagy más internet kapcsolat? Lévén elég sokszor járok Pesten és nem ismerem az utcákat, így jó lenne nekem egy ilyen dolog, de csak akkor ha nem kell csatlakozni sehova sem, mert gondolom nem mindenhol elérhető a wifi.


Vagy van valakinek valami más ötlete? Maximum 25 ezret szánnék rá, sajnos nincs több keretem rá.

22L


2012. jan. 28. 17:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

A One Touch még talán beleférne. Offline hogyan kellene letölteni térképeket?

Ha iGo-t teszek rá, akkor is kell hozzá a netes csatlakozás?

2012. jan. 28. 18:48
 12/12 anonim válasza:
Bocs hogy későn írok de ha felötltöst veszel ne rakj rá pénzt mert először a Wifi leszívja az egészet én is így jártam :(
2012. márc. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!