Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet letölteni a Cydiát...

Hogy lehet letölteni a Cydiát iPhone 3g-re? (nem akarok fizetni jailbreakolásért, úgy hallottam fel lehet törni vagy valami ilyesmi)

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy látom, hogy semennyire sem vagy otthon a témában. Mi az hogy fizetni jailbreakért? Az ingyenes...

jailbrake = Cydia

jailbrake = feltörés


Amúgy meg írd le, hogy hányas ios van az iphonodon és megmondom mit használj.

2012. jan. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az iphoneomon elromlott a wifi és igazából nekem csak a mywi miatt kell a Cydia. iPad 1-em van még inkább azt jailbreakolnám. Redsnowval akarom. A videókban láttam, hogy hogy csinálják de az elején mért kell az, hogy extras>ès nemtommi aztán valami fájlt kell hozzáadni és csak azután telepítik a cydiát.
2012. jan. 29. 14:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha elromlott a wifi az iphonodon, akkor minek neked a mywi?
2012. jan. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondom ipadre akarom a mywit és a laptopomon szeretnék netezni, azért kell.
2012. jan. 29. 16:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Még mindig nem írtad le, hogy milyen ios van az iphonodon...


"A videókban láttam, hogy hogy csinálják de az elején mért kell az, hogy extras>ès nemtommi aztán valami fájlt kell hozzáadni és csak azután telepítik a cydiát."


Én meg ezt a hablagyot nem értem, de talán a custom fw-re gondolsz.

2012. jan. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És az ipad fw számát is leírhatod, ha azt is akarod jailbreakelni
2012. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen arra gondolok és az iPaden 5.0.1-es OS van
2012. febr. 4. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!