Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson x10 mini pro-ról...

BB Ádám kérdése:

Sony Ericsson x10 mini pro-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
ismétlem: X10 mini pro
2012. jan. 30. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Elavult, rossz telefon. Új Xperia Minit vegyél.
2012. jan. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Beviz Elek ***** válasza:

Nekem tetszik. Ez az első androidos telóm, de az elvárásaimnak tökéletesen megfelel. Persze ha van rá pénzed érdemesebb minél jobbat venni, de ez is tökéletesen teszi a dolgát.

Választásnál (szerintem) csak a teló fizikai tulajdonságait nézd, a szoftver nem fontos (hiszen állandóan fejlődik és úgyis tudsz majd húzni rajta).

Nekem 2.3-as szoftver van rajta, dualtouch, sd-re telepítés stb. Proci 600ról 748ra húzva. Sokkal jobb mint gyárilag a 2.1-el.


Nagyon tetszik hogy szinte végtelenül variálható. 2 nagyon jó magyar fórum van és ott mindent megtalálsz az SE-vel kapcsolatban.

Nézd meg: seria.hu (szerintem ez jobb)

[link]

2012. jan. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de az elsőnek mondanám hogy kihangsúlyoztam úgy gondolom hogy x10, a sima mini pro nem érdekel, légyszi ne kérdezzétek hogy miért de nem! thx!:)
2012. jan. 30. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, épp ezért mondtam, hogy ne vegyél elavult telefont drágán. Ha nem fogadod meg a tanácsom, a te bajod. :)
2012. jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem pot jó egy ilyen elavult telefon is:) XD
2012. jan. 31. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!