Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 8gb ről tapasztalatok...

Iphone 4 8gb ről tapasztalatok, elég akkor gb os telefon is?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem bőven elég. Ha nem rakod tele olyan dolgokkal, amik nem kellenek, akkor valszeg neked is elég lesz.
2012. jan. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudni. Ha akarsz normális gps progit az kapásból kb 2GB, ezen felül a minőségibb játékok lehetnek 1GB is.
2012. jan. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pl: Igo Europe - 1.9GB

Modern Combat 3 - 1.8GB

Gangstar Rio - 1.7 GB

GT Racing - 1.0GB

GTA 3 - 690MB

Angry Birds játékok 35-42MB


Nekem is elég lenne a 8GB, mert pl Modern Combat 3-al játszottam összesen kb 2 órát, Gangstar Rio-val 2 órát, inkább az egyszerűbb játékokat szeretem.

2012. jan. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez abszolút tőled függ. Igaz nekem droid van, de a 8gigás SD kártya nekem bőven elég. Az ilyen 3D-s nagy hely igényű játékokat nem nagyon játszom csak nagyon ritkán.
2012. jan. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem 16 gb-s van, ez bőven jó. Ha megunok egy játékot letörlöm és szedek helyére újat. Szerintem 8 gigással is működik ez a taktika.
2012. jan. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!