Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Mobile 6.1 az jó...

Windows Mobile 6.1 az jó operációs rendszer?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:

egesz kellemes!

Sok mindenre hasznalhato,

2012. febr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem, már 7.5nél tart, az már régi, fapados.
2012. febr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én winmo 5-el kezdtem, volt szívás vele az biztos.Volt 6.1-esem 6.5.öm is. Ha olyan vagy, aki szeret bütykölni, akkor tetszeni fog. Külömben nem olyan felhasználóbarát mind a Symbian,WP7,Android,IOS,Blackbarry...

Nekem nagyon tetszett :) De megismétlem, nem mindenkinek való.

2012. febr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 LinuxPower ***** válasza:

Nem!

Régi, lassú, elavult, alig van rá program, ráadásul már egy ideje nem is fejleszt rá senki semmilyen programot, ahhoz, hogy háttértárként használd, egy több száz MiB-os szoftvert telepíteni kell. Még a navigációt se lehet felhozni előnynek, mert abba meg a Nokiák sokkal jobbak.

2012. febr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sokat használtam, most is van néhány a ház körül :) Szubjektíve a legjobb wm-nek tartom, a 6.5 annyira nem jött be.

A lényeg, hogy teljesen más a wm indíttatása, mint a mai telóké. Eredetileg egyáltalán nem "néptelónak" készült a wm, gennyesengazdag üzletemberek kezébe adott egy pici számítógépet. A wm kezelőfelületét értelmetlen a mai telófelületekhez hasonlítani.

De 1-2 regisztri trükkel is kellemesen feljavítható (menü, gördítősáv méretek...) és vannak rá nagyon penge ujjbarát kiegészítők, shellek.

És bütykölni nagyon lehet, orrba-szájba :) rendes fájlrendszer, normál regisztri, mindent szabad.

LinuxPower te meg simán zöldségeket beszélsz. Tény, hogy nincs már érdemi fejlesztés rá, de azért sokezer progi érhető el hozzá a neten, egy jelentős beszerzőhelyen most éppen 39237 "release" van kinn. Az usb drive progi pedig 37 kB :) És 2 kezemen-lábamon se tudnám megszámolni a ma is futó navigációkat :)

2012. febr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!