Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4 kikódolás lehetséges?

IPhone 4 kikódolás lehetséges?

Figyelt kérdés
Ha például van egy iPhone 4-em Verizon,CDMA,AT&T Hálózattal akkor azt kilehetne kódolni úgy hogy hazai szolgáltatóval is lehessen telefonálni , és persze ha kilehetne akkor lehetne firssiteni ez után a szoftvert ?

2012. febr. 7. 15:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha valaki elmagyarázna hogy vannak ezek az amerikai szolgáltatok mert kicsit utánanéztem s úgy olvastam hogy nincs hely a SIM kártyának a CDMA hálózatban
2012. febr. 7. 15:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha verizon ,akkor az nagyjából felejtős itthon,mivel CDMA hálózatot használ ,europában pedig a GSM szabvány terjedt el, itthon max ipod touchnak használhatod ,ha AT&T függöen vetted,akkor gevey-sim jó lehet bele . Permanens függetlenités ezekhez nincs,kivéve ha van ismerösöd a szolgáltatónál,akor felteszi az apple szerverére a kérést
2012. febr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aha értem.
2012. febr. 7. 19:33
 4/6 bp1985 ***** válasza:
Arra figyelj, hogy attól mert függetleníted, letiltják.
2012. febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy letiltják nem lehet szoftvert frissíteni appsokat tenni a telefonra ?
2012. febr. 8. 14:01
 6/6 bp1985 ***** válasza:
Úgy, hogy nem fogsz tudni róla telefonálni. De ez a legkevesebb, mivel behajtják rajtad az előfizetést, illetve magyar okmányokkal meg sem tudod venni. Nem csak azt kéne néznbi, hogy verzionnál 10 dollár, hanem az apróbetűs részt is el kéne olvasni. De gondolom nem vagy több 14-nél, mivel utána már az emberek megértik, ami le van írva.
2012. febr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!