Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone ra rakott képeimet...

Az iPhone ra rakott képeimet miért nem tudom vissza rakni gépre?

Figyelt kérdés
Újra lett rakva a gépem! ezért minden képet és zenét iPhone 3gs-emre tettem, amikor újra le töltöttem az itunes és rá csatlakoztam a iPhonet már nem találta a képeket.... csak azt amit a telefonnal csináltam, a többi mappákat már nem amiket rá raktam..sőt ha zenét akarok rá rakni akkor felülírja a telefonon lévő zenéimet és azok el tűnnek.. van a vissza töltés gomb a bakup, amire ha rá megyek, biztonsági mentés tudok csinálni, de félek hogy mivan ha nem menti el? ja és automatikusan új szoftvert rak rá és leformálodik minden, valaki tudna segíteni?

2012. febr. 8. 15:02
 1/2 Macs1209 ***** válasza:

Máshol tárolja, más formában azokat a képeket, amit a

telefonnal készítettél, és amiket iTunessel raktál fel.


Vannak különféle alkalmazások, amikkel le tudod menteni a

dolgokat. Ha JBs a teló, akkor tegyél fel cydiából egy

openSSH-t, winSCP-vel wifin keresztül rámész, és le tudod

menteni a teljes filerendszert. Onnantól már nyerő vagy,

igaz, droidmunka lesz átnevezgetni a képeket újra, de leg-

alább nem veszik el.


/Privát üzenet a megoldás, ha nem válaszolnék itt/

2012. febr. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
fúúú nagyon köszönöm szépen, ki is próbálom :)
2012. febr. 9. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!