Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket érdemesebb megvenni?...

Melyiket érdemesebb megvenni? Nokia Lumia 800, Samsung galaxy s2, Iphone4?

Figyelt kérdés

A telefon legtöbbet persze telefonálásra lenne használva. Most lett egy 100M-ás internetem is a telefonra, szóval az is lenne valamennyit használva. GPS jó lenne.

Ha esetleg tudásban közelálló más ötleted van, akkor azt is megnézem...Előre is köszi!



2012. febr. 10. 21:20
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Ezek ahogy nézem játékok...(nem biztos, hogy mind). Játszani nem nagyon fogok valószínűleg..
2012. febr. 11. 20:49
 12/25 anonim ***** válasza:

Na jó, akkor ebbe igazad van, DE!

Nem nézek utána, de gondolom ezek régebbi játékok.

Régen meg iOS egyeduralom volt, de mára már az Android az elterjedtebb, így ez változni fog.

Új játékok már mindenre kijönnek.

Ez volt az egyik, a másik, hogy érintős telefonra komoly játék nem való, és nincs is, csak ami komoly akar lenni, de igazából vérgagyi.

Casual játékok kellenek rá, azzal elvan az ember ha épp úton van, komoly játékra meg vegyen egy PS Vita-t.


Illetve ezek játékok, én meg főleg programokra gondoltam, viszont ezt lehet nem írtam.

Programokból szerintem ugyanaz a kínálat, csak Androidra több van a nyitottsága miatt (pl. a rengeteg launcher, ami szerintem iOS-re nincs, de nem vagyok benne biztos).

2012. febr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Azért már elég komoly játékok vannak telóra is de szerintem fölösleges 130 ezres telót venni ha nem használod játékokra meg komolyabb pragramokra
2012. febr. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Azért nem nevezném azokat komolynak, Dead Space/GTA 3 és társai is csak kis casual játéknak számítanak egy igazi játékosnak.
2012. febr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Na a lényeget nem írtam, nem a Dead Space vagy GTA 3 számít casual játéknak, hanem ezeknek a mobilos verziói.
2012. febr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Szóval szerinted, ha nem nagyon játszanék (max alkalmanként), akkor nem érdemes ilyen "jó, felső kategóriás" telefont venni? Eddig csak symbianos telefonom volt, szóval nem igazán tudom, hogy ezek mennyivel jobbak, de pár kipróbálás után tetszettek....Ennyit akkor nem ér? (Nem vagyok annyira eleresztve anyagilag, hogy szórjam a pénzt...)

Ami nagyon tetszik, és számít nekem, hogy a kamerájuk elég jó, így fényképezőgépre külön nem kell költeni. Jó, minőségi telefon legyen, külsőleg ne legyen ocsmány, és ne legyen gondom vele.

2012. febr. 12. 12:11
 17/25 A kérdező kommentje:
Azt most olvastam, hogy az Iphone bluetooth-ját nem lehet használni adatküldésre?? akkor mire lehet?
2012. febr. 12. 12:21
 18/25 anonim ***** válasza:

Arra nem tudok válaszolni, iPhone-nak a bluetooth-ával tényleg van valami okosság, de amúgy is felesleges funkció, használ még valaki bluetooth-t?


Ha nem akarsz játszani egy olcsóbb telefon is elég, hiszen a programok nem olyan hardverigényesek.

Bármelyik 2011-es Sony modell megteszi, hardveresen nagyon jó telefonokat csinál, mindegyik megkapja az Android 4.0-t, stb.

Vagy más gyártótól szóba jöhet még a Galaxy S, HTC Desire, Motorola Defy, stb.

Ezek kb a fenti 3 telefon felébe kerülnek, és neked

2012. febr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
...és neked valószínűleg ezek is bőven megfelelőek.
2012. febr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Basszus...ennyire elmaradott lettem...??? :) Miért, most mit használtok/nak bluetooth helyett??
2012. febr. 12. 14:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!