Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon választás, kellene...

Telefon választás, kellene kis segítség mely telefonokat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Üdv.

Nagy gondban vagyok, hiszen olyan döntés előtt állok, amit ha elrontok, sok pénz menne oda, így olyanoktól kérnék segítséget, akik már tapasztaltak egy két jó telefont.

A határok: 39-73. 000ezer Ft között ingadozik


Android min.2.1 Symbian min.9.4

Akkumulátor: min 1500mAh

Kijelző: TFT Capacitiv/sima TfT, min 3,2Inch

Márkák: Samsung, Nokia (kevésbé), Motorola, Sony Erricson, HTC


Ennyi lenne az alap kritérium, kérlek titeket, hogy írjátok a Seria és Márka nevet, és egy két okot, hogy miért az, köszönöm előre is a segítségeteket.


2012. febr. 11. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég tág a határérték :)


Ha azonnal kell a mobil, akkor Sony Xperia Mini éri meg mostanság a legjobban az árát.

(Kis teló = kis fogyasztás -> kis akku)


Vagy ha ráér Április körülig', akkor az Alcatel One Touch 995 típusú mobilt ajánlanám, nagyon meg fogja érni az árát. (főleg ha 50.E körül lesz)


Mobilarénán találsz teszteket és véleményeket is egyaránt, úgy gondolom megfognak győzni, hogy megérik az árukat :)

2012. febr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
[link] Nekem tetszik!
2012. febr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kihagytam azt, hogy amire szükségem lenne: nagy internetezési felület, és multimédia, tehát a híváshoz nem kellenek olyan extrák mint amik az x10ben is megtalálhatóak ,az olyanok feleslegesek, azaz mini kilőve, meg azért is mert lenyomok egyet, beindul 3program...
2012. febr. 11. 20:15
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]



Figyelj. A Nokia az nem fogyazst annyit mint egy androidos, ezért is szeretem a NOKIA márkát. Az androidnál, mindig kevesebb az aksi idő, mint egy Symbian-os vagy egy WP-s Nokia telefonnál.

2012. febr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2012. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nos ez igaz, hogy hosszabb élettartamra képesek a nokiák, de ha megnézed, az én ár határamban szereplő nikák mind recsegnek ropognak, egyszóval egy adott idő alatt nem figyeltek oda az összerelésnél, aztán adott időn túl, olyanokat gyártottak, hogy az igen. de meghaladja a pénzem maximális értékét.(gondolok már csak a Lumia800-ra)
2012. febr. 11. 21:19
 7/7 A kérdező kommentje:
Ki mit szól a Samsung i9000-hez ?
2012. febr. 12. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!