Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak segítség! Szerelmi háromszög?

Figyelt kérdés

Van egy fiúm(13) akivel 2 éve vagyunk együtt de már egy féléve szakítani akarok de soha nem teszem meg valamiért. Talán félek attól, hogy milyen lesz utána. De van egy barátom(13) akit 2 éve ismerek és mostanában mindig órákig chatelünk és sokat találkozunk. Úgy érzem vele magam mintha a mennyekben járnék és mindig izgulok mikor vele vagyok és sokszor elpirulok. De mikor a fiúmmal vagyok akkor nem érzem így magam, mikor vele vagyok mindig az órát figyelem mikor szabadulok. És a barátom mostanában olyan mintha titkolna valamit és nem akarja nekem elmondani és kerüli a témát, mikor rá kérdeztem azt mondta majd mikor úgy érzi akkor elmondja én ebből rögtön arra gondoltam, hogy talán tetszek neki. De nem tudom, hogyha esetleg jó a sejtésem és egyszer elmondja akkor örüljek-e vagy ne. Nem tudom mit tegyek. Mert ő rendes és imád velem lenni és én is vele odafigyel rám és megvéd.

Ezzel ellentétben a fiúmnak mindig elszáll az egója és irritálónak érzem azt ahogy rám néz vagy ránézek és nem akarok vele lenni, és ebben az is segít, hogy mióta összejöttünk nagyképű, és mindenkivel megutáltatta magát.

Nem tudom mit tegyek. Szakítsak és így adjak lehetőséget a barátomnak? Vagy inkább maradjak vele és megvárjam ameddig a fiú lép valamit? Nem tudom... Kérlek segítsetek és komoly válaszokat szeretnék mert ez nekem nagyon fontos. 12/L


2012. jan. 1. 02:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a srác tényleg elszált kicsit magától gondolom büszke hogy "vancsajom" az ilyenek még gyerekek szóval hagyni kell öket :)
2012. jan. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
nem olvastam végig de 12éves vagy,takarodó aludni..:D
2012. jan. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Basszus. Én 10-12 évesen még autóztam. Nem érdekeltek a csajok xD

És akkor te már nem vagy szűz???? oO

Amúgy hagyd ott a mostanit.

2012. jan. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Attól, hogy van egy pasim 12 évesen attól még szűz vagyok =)
2012. jan. 1. 02:36
 5/13 anonim ***** válasza:
De csokoloztok? Mert egy kapcsolat kezdetét az első csóktól vagy első aktustól szokták számítani...
2012. jan. 1. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akivel most járok már csókolóztam de persze a barátommal még nem =)
2012. jan. 1. 03:42
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát akkor is tenyleg fura ezt járásnak meg szerelmi kapcsolatnak nevezni.:)

Ez még nem az.:)

Tehat szerelmi haromszog sincs. 2 fiu tetszik, 2 fiuval baratkozol, ennyi.

:)

2012. jan. 1. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Pff gyerekek...:)

Majd pár év múlva nem lesztek ilyen éretlen gyerekesek :)

2012. jan. 1. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Hozd össze a két srácot, és dugj velük hármasban.
2012. jan. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelő megkérnélek, hogy ne magadból indulj ki.

És komoly válaszokat szeretnék, ha csak ilyet tudsz írni akkor inkább ne válaszolj -.-

2012. jan. 1. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!