Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? Felső...

Milyen telefont vegyek? Felső kategóriába gondolkodom. Javaslataitokat kérném.

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 00:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
mindenféleképp nokiák között keresgélj, majd vesézd ki a választottak közül a szolgáltatód alkalmazottjával ahol vásárlod
2012. febr. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
miért pont nokia?? azok a legszarabbak a felső kategória közül HTC, Samsung, Apple ezek közül válasz persze le irnád mire kell egyszerübb lenne illetve milyen os kell ugye ios az iphone ha android kell akkor htc vagy samsung
2012. febr. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

ja persze, android meg iphone, okos vagy

kérdező: ha van rá 200ezred, akkor vegyél nyugodtan iphonet vagy ipodot, meg ilyen sz.arokat, de kalkuláld bele hogy fél év múlva eldobhatod

2012. febr. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ajánlani tudom a Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy S2 és az LG Uptimus 3D-t.... Igaz, hogy az LG az nem valami jó márka okos telefonokba, de ez a 3D engem megfogott...
2012. febr. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

az ilyen lg 3d-s sz.arokat eldobhatja max fél év után, ne biztassátok ilyen baromságokra

ha van egy kis eszed akkor nem itt kérdezel ilyneket, mert idiótaságokkal jönnek

2012. febr. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Mi a baj a 3d-vel? Páromnak lassan fél éve megvan (amint kijött, rögtön megvette), és tökéletesen működik, semmi baja. Miért kéne fél év után eldobni?

Én ezt csak ajánlani tudom, nagyon jó, nagyon kényelmes, gyakorlatilag helyettesít egy netbookot :) a 3d képek is tök jók, csak kár h rajta kívül más nem látja őket így.

2012. febr. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Jelentem, most már léteznek felső kategóriás Nokiák, nézzünk csak rá pl egy Lumia 800-ra, vagy egy N9-re, ami már csak a rendszere miatt is helyet kap a kategóriában, egy Belle frissítést követően pedig az N8, vagy a C7 is tökéletesen használható, ha Symbian függő vagy - mert igen, még ennek a régi és elavult rendszernek is vannak rajongói. Abszolút verhetetlen még mindig a legtöbb téren a SGS2, de a Motorola RAZR XT910 sem vall szégyent, ahogy az Xperia Arc S sem, ráadásul ennek az ára is megfizethető - már ebben a kategóriában. A Blackberry egy más világ, itthon ki sem lehet hsználni teljesen, az iphone 4s-re meg azt mondom, várjuk csak ki azt az ötöst... Még egy alternatíva lehet a Huawei U8860 Honor, aminek becsületes neve alatt a gyártó csúcsgépét tisztelhetjük, kiváló ár6érték aránnyal, illetve, ha a htc logot szeretnéd a mobilod hátán látni, és nem kényelmetlen a nagy kijelző, akkor a HTC Sensation XL a neked való - feltéve, hogy meg tudod fizetni -, ugyanezen esetben felmerül a Titan neve, illetve ennek kistesója a Radar.


Rád vár a feladat, hogy végigböngészd, melyik mit nyújt neked, és kiválaszt, ami a legjobban kielégíti az igényeid.

2012. febr. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

ja

ha netbookot akarsz akkor jobban jársz egy laptoppal

2012. febr. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
utolsó elég nagy hülyeséget irtál... htc sensation XL miért ?? ugyanannyiért van a sensation xe ami 2 magos... iphone 5 meg minek meg várni ennyi erőből várjuk már meg az sgs 3 is. Nokiák meg pont a rendszerüek miatt nem kapnak helyet Android meg az Ios a 2 legjobb rendszer nincs miről beszélni esetleg wp7 jó a lumnia 800 al de még az se olyan jó mint az előző 2ő a symbiant meg ne vegyél elavult rendszer. Harmadiknak meg üzenem hogy látszik sose volt iphone a kezedbe ismerösömnek 3gje van már 2 éve és semmi baja. Persze lehet nincs szerencséd és bekell vinni a szervizbe de ez minden telóval előfordul... De szerintem azt döntsd el melyik OP rendszer kell mert telók között nincs lényeges különbség :D esetleg még a kinézet
2012. febr. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
nem az utolsó hanem a 7. re gondoltam bocs.
2012. febr. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!