Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? Felső...

Milyen telefont vegyek? Felső kategóriába gondolkodom. Javaslataitokat kérném.

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 00:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Am ha android akkor HTC sensation xe vagy Samsung galaxy s2 ha Ios akkor iphone 4s esetleg wp7 akkor a Lumnia 800 :D
2012. febr. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
HTC Sensation (vagy XE), vagy iPhone 4S, amelyiket jobban preferálod.
2012. febr. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy Nexus

[link]


Samsung Galaxy S2

[link]


Nokia Lumia 800

[link]


HTC Titan

[link]



iOS nem éri meg, mert egy túlárazott telefon az összes.

Android mellett szól, hogy nagyon szabad, gyakorlatilag teljesen testre szabhatod, rengeteg alkalmazás ingyen, rengeteg fizetős.

Android ellen szól, hogy pont emiatt könnyebb tönkretenni, persze így sem egyszerű.


WP7 mellett szól, hogy nagyon stabil, nagyon gyors (sztem gyorsabb, mint az Android) szerintem jól is néz ki. Ha Nokias WP7-et veszel, akkor kapsz hozzá ingyenes navigációt. Kapsz 25 giga tárhelyet a skydrive-ban - mindegyik WP7-hez.

Ellene szól, hogy nem szabhatod testre és nagyon kevés még rá az alkalmazás (még), HD filmeket nem tudsz rajta tárolni, mivel nem bővíthető a memória. A skydrive meg amúgy is jár ingyenesen a hotmail fiókhoz.


Ha felső kategóriában az Androidra fáj a fogad, várd meg, míg a többi készülék is kijön a Nexuson kívül a 4.0-s verzióval, mivel az a legújabb Android. És az a duma, h lesz 4.0-s frissítés nem vehető készpénznek. DE! A Nexus már rendelkezik a 4.0-val.


Illetve nézegess teszteket a többi neked tetsző felső kategóriás telefonról.


És az, hogy melyik a jobb, már te döntöd el.


Továbbá ott van a Nokia N9 a MeeGo rendszerével, amit kinyírt a Nokia, tehát arra nem is lesz támogatás, pedig nem rossz rendszer egyáltalán.


Bada és Symbian meg sztem felejtős rendszer :)

2012. febr. 12. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat. most egy Nokia E7-em van Dec.29.-én vettem de már meguntam és új telefont szeretnék. a Lumia (00 tetszik, de néztem az Arc S-t vagy még ami tetszik a Nozomi ami most fog kijöni.


Az hogy nem lehet tesre szabni mit jelent? még hátteret se lehet álítani?

2012. febr. 12. 07:56
 15/18 anonim ***** válasza:
A Nokián,Samsungon és a HTC-n kívül a Sony Ericcson.A felsőbb kategóriákba a SE Neo,Se Ray és a Ray S?(nem tudom h van-e ilyen de úgy halottam hogy van).
2012. febr. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

előző válaszolóknak: a nokiákról annyit ,hogy az n9 az még véletlenül se tartozik a felső kategóriába , a lumiát meg az iphone 4 hez lehet hasonlítgatni


én amit ajánlok: iPhone 4s/4 - igényektől függően , HTC sensation XE,Lumia 800 (hogy legalább legyen itt 1 winphone is) - nem rossz telefon de kb annyira kötött mint 1 iPhone , amit előbb kérdeztél arról annyit , hogy az ikonok színét tudod változtatni , a háttér színét , és azt a képet , amit elhúzol a feloldáshoz.

2012. febr. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2012. febr. 12. 08:45
 18/18 anonim válasza:
Nokia3210 a legjobb választás.van rajta féltégla üzemmód.törésálló.az aksi egy hónapig is birja.egyszer focilabdának használtam.azt is túlélte.kapacitív fekete kijelző.tisztán megjelenít mindent ami már nem is létezik azt főleg.van benne v.i.b.r.á.t.or üzemmód is.a töltő mindössze egy kiló.a legjobb választás
2012. dec. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!