Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 S vagy Sony Ericsson...

Iphone 4 S vagy Sony Ericsson Xperia Nozomi? ( Arc HD; S)

Figyelt kérdés

Melyiket éri megvenni? Az egyiknel ez jobb a másiknál pedig az, mi alapján érdemes eldönteni?

Számomra fontos a gyors,könnyű netezésé,jó kamera ,nagy képernyő és ,hogy vékony legyen


Iphone 4S

[link]

Sony Ericsson Xperia (Nozomi vagy más néven :Arc HD, S)

[link]


2012. febr. 12. 18:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
az xperia-t válaszd, jóval jobb az ár-érték aránya, mint az iphone-nak
2012. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
leginkább os alapján mivel mind2ő nagyon gyors készülék nem hinném hogy anyira számitana hogy msot 5 mp vallat vagy 6mp allat tölt be valamit... nekem iphone 4s jobban bejön az ios miatt meg nekem elég a 3.5 hüvelykes képernyő méret nekem a xperia s é nem tetszik már túl nagy :D
2012. febr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
első akkor vegyen zte bladeet annak a legjobb ár/érték aránya .. ez hülyeség hiszen az iphone meg 2 év múlva is 100 ezerért el lehet adni xperi már nem igen... amúgy xperia s még nem is igen látam magyarországon lehet már venni egyeltalán?? ( úgy hallotam ilyen 140-160 ezerbe kerül)
2012. febr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
mindent amit tudsz csinálni az Xperian , tudod azt az iphone - on is + még ott a siri ,+ ellenőriznek minden appot , tehát lehetetlen vírust kapni , egyszerű , bár mondjuk kicsit törékeny , de ezt 1 tokkal meglehet oldani
2012. febr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 kisvuk29 ***** válasza:
Ez a típusú Xperia nekem nem tetszik,de az IPhone nem olyon rossz.Elég szép.Jó az IOS.Szerintem az IPhone legyen,mert az nyerőbb.(Amúgy,ha mondjuk Xperia mini pro lenne,az lenne,de most az IPhone jobb.)Azt vedd meg.
2012. febr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Xperia mert okosabb és legalább némi dizájnt is mutat.
2012. febr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
iphone szerintem szebb mint az xperia S a Xperia mini pro meg messze van az iphonetól
2012. febr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha megnézed a Xperia S majdnem minden téren jobb az iphone-nál....
2012. febr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

IPHONE 4S Mindenképpen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nkem van ilyen telefonom és sokkal jobb Mert az egyék ismerősömnek ilyen Xperiája van, de monta h eladja és vesz egy 4S-et :)

2012. febr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 kisvuk29 ***** válasza:
Szerintem ezt neked kell eldönteni,mert nehogy a mi hibánkból valami sz@rt vegyél.De ha mégis rám hallgatsz az Iphone ezen modellje szebb mint az Xperia ezen modellje.DE a döntés a te kezedben van.
2012. febr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!