Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 S vagy Sony Ericsson...

Iphone 4 S vagy Sony Ericsson Xperia Nozomi? ( Arc HD; S)

Figyelt kérdés

Melyiket éri megvenni? Az egyiknel ez jobb a másiknál pedig az, mi alapján érdemes eldönteni?

Számomra fontos a gyors,könnyű netezésé,jó kamera ,nagy képernyő és ,hogy vékony legyen


Iphone 4S

[link]

Sony Ericsson Xperia (Nozomi vagy más néven :Arc HD, S)

[link]


2012. febr. 12. 18:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
37%
A sony nincs úgy elszállva az árakkal mint az apple.Emellett a sony sokkal jobb hardverileg pl jobb proci ram szebb képernyő kamera.És az ios ehhez képest buta.Sokkal nagyobb a képernyő mint az iphonnak.Mindenben jobb a sony.persze ez csak saját vélemény:D
2012. febr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nagyobb proci de android az apple kisebb prociból csinálja ugyazt mert nem 100 telefonra kell optimizálni mindent emellet ios sokkal jobb mint az android... Android annak jó aki szeret belenyúlni a telefonba főzött romot rá tenni stb
2012. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
ezt a hazudozast....A sony mindeben veri az iphonet.es okosabb nagyobb kijelzovel.es olcsobb
2012. márc. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Jaj nagy kijelzö oda ne rohanjak azért nem vettem anno androidost telefont mert tököm tele van a 4.3 colos telokal nekem telefon kell nem tab és nem is fogok venni mert rondák maximum 4colosig vennék... Ios meg lazán verri az androidot persze majd jön a sok okos hogy igy meg úgy szar az ios persze ezekenk a 80% sose fogott iphone a kezébe és androidból is csak az olcsóbbat de hát ha neki az van aza legjobb
2012. márc. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Hát, nálam már bebizonyította a SE, hogy tudnak telefont építeni a felső kategóriában is, és ezek közül egyértelműen az S-t venném (azonnal beleszerettem, mikor megláttam a leírást, volt ez, mikor még csak homályos fotók keringtek róla), több ok miatt: SE-t már ismerem, Sndeoidot már ismerem, ennélfogva a hibái egy részével is tisztában vagyok, és azzal is, mit kapok a pénzemért.

Hogy te melyiket vennéd, azt neked kell eldönteni.

2012. márc. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem leginkább ez a kérdés : Ios vagy Android és 3.55 colos vagy 4.3 colos telefon kell mivel gyorsaság közt nincs jelentősebb különbség
2012. márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
AZ ALMA EGY IRREALISAN DRAGA,HASZNALHATATLAN FOS SZAR!!!MINDEN QWA DRAG RA
2012. márc. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Egyértelműen az Iphon,mert nem véletlenűl alszanak Amerikában 2 nappal a megjelenése előtt az utcán az emberek!!!!!!!Ezt a sony sose fogja elérni még ha fizetne is az embereknek!
2012. ápr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 kisvuk29 ***** válasza:
Én inkább aludnék sony-ért mint almáért,de ne mi mondjuk meg neki,hogy mi a jobb,mert neki nem tetszene és szomorú lenne ha használnia kellene.
2012. ápr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!