Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 4 vagy Samsung...

Apple iPhone 4 vagy Samsung Gakaxy S2?

Figyelt kérdés
melyik a jobb e kettő között vacilálok
2012. febr. 14. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%

torony magasan az iPhone, de szerintem elég ha kézbe veszed.

Elvégre az az eredeti, a Samu a koppintása.

2012. febr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Galaxy S2. Erősebb és olcsóbb is, mint az iPhone. Persze a megrögzött alma-fanok ezt képtelenek belátni, és csak azzal tudják a Galaxy nevét mocskolni, hogy egy koppintás.
2012. febr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
igenis, mert tényleg egy koppintás. hozzáteszem, hogy lehet erősebb, lehet jobb procija van, de az android ezt képtelen kihasználni. nézd csak meg iOS-ra milyen játékok vannak...
2012. febr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen jól írja az utolsó, hiába egy PAPIRON erősebb hardver, ha a szoftver (android) nem használja ki olyan jól mint az iOS, mivel az iOS az direkt az iPhonehoz készül, az android meg minden alsókategóriás sz@ron is futnia kell (több száz féle telón)

Ja és a kijelzőről ne is beszéljünk, összehasonlíthatalan, az iphoneé eszméletlen, olyan mintha egy papír világítani, olyan nagy a felbontása, hogy nem látod benne a pixeleket és pixelárkokat se. (retina kijelző)

Ja és a minőségérzetről ne is beszéljünk, az egész teló fém meg üveg, megfogod annyira érzed rajt a minőséget hogy elmondhatatlan.

2012. febr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Előző:

igazad van abban, hogy az iPhone operációs rendszere stabilabb, de ez hozza magával azt, hogy az egész iPhone felhasználói felülete egy full zárt rendszerbe van tömörítve, mely által még a tárhelyet sem lehet bővíteni, nemhogy valami komolyabb változtatást csinálni, míg az Androidnál sok-sok ilyen lehetőség van. És ezt az "optimalizálatlanságot", miszerint sok készülékre kell letesztelni az adott programokat, szépen behozza a Galaxy erősebb hardvere, szóval ez messze nem így van, ahogy te elképzeled. Amit viszont a kijelzőről írtál, az is teljes egészében nagy hülyeség, ugyanis pont hogy a Samsung ad szebb, élesebb képet, nem is beszélve arról, hogy még nagyobb is a kijelzője. De ezt bármelyik összehasonlító tesztben is leellenőrizheted, ha nem hiszed, ugyanis ez alapján van olyan érzésem, hogy még nem volt szerencséd mindkét telefonhoz. Abban egyetértek, hogy a fémes anyag jobb az iPhone-nál.

2012. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Előzőnek:

Legjobb kijelzője az iPhonenak van ,akár ki akármit mond .Láttam már nagyon sok androidos samsungot ,htc-t ,...meg egyéb kacat telefont is ,és nekem az a véleményem hogy sokkal de sokkal jobb az iPhone kijelzője ,egyszerűen nagyon élethű a képe összehasonlíthatattlan ...a rendszerről meg annyi hozzá fűzni valóm van ,hogy optimalizaltabb,jobbak a programok rá ,több és jobb funkciói vannak .szval kifogástalan szerintem.

Hátránya : hát az ára az lehet a hátránya ha valakinek nincsenek olyan anyagi háttere .

Tárhely : az a véleményem egy kártyáról beolvasott alkalmazás lasabban toltodik be szval ez csak előny szerintem ,h nem bővíthető .amugy meg 64gb ig lehet venni iphonet+ ott a icloud .......

Persze nincs semmi bajom az androiddal rendszerével meg a samsungal se ,csak nem jobbak ........

2012. febr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sok Samsung-ot fogtál a kezedbe, de Galaxy S2-t valószínűleg nem, ha azt állítod, hogy rosszabb a képe, mint az iPhone-é. Ki lehet egyezni abban, hogy mindkét készülék ugyanakkora teljesítménnyel bír, de akkor mi a francért kerül 70-80 ezerrel többe az iPhone, azon kívül, hogy Steve Jobs almácskája ott virít a hátlapon?
2012. febr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Miért kerül a Mercedes vagy egy Bentley olyan sokba? Azért mert az Apple minőséget gyárt és azt bizony meg kell fizetni!
2012. febr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

02-15 10:45


Akármilyen hihetettlen ,de fogtam a kezembe Galaxy S2-t ,de engem nem győzött meg.

2012. márc. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

de abba viszont nem vagyok biztos hogy te fogtál e a kezedbe 3 percnél tovább iphone 4-et vagy 4S-t.

Ja és még anyit hogy a sima 4-nek a kijelzője jobb , a 4s-nek nincs ellenfele az tényleg a csúcsnak számít kijelzőbe.

2012. márc. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!