Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Wi-Fi-s érintőképernyős...

C.kamilla kérdése:

Milyen Wi-Fi-s érintőképernyős telefonok most a menők?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy újat, amin mindenképp lehet fogni a netet..
2012. febr. 14. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy S2 / iPhone 4S


Ez a 2 típus a legmenőbb jelenleg.

2012. febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ahogy az előző mondja.
2012. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
meg a Xperia mini,mini pro (okos kicsi megéri az árát és mindenki szereti jön rá az ics )
2012. febr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én még az első válaszolóhoz hozzátenném a Motorola Droid RazR-t, és a most megjelenő Sony Xperia S
2012. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Motorola Droid RazR nem rossz de annyira nem elterjtedt mint aza 2ő amit az első írt a sony s meg még nem is jelent meg szóval azt hagyjuk én iphone 4s vettem mert ios jobban bejön mint az android de sgs2 is jó teló
2012. febr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam hogy megjelent, de ha megjelenik mind a 3-at lenyomja....Nem is gyengén...

: [link]

2012. febr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Iphone 4/4S
2012. febr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyival nem lesz jobb mint az s2 az iphone on meg ios van ami alapból tejesen más szóval ha iost akarsz venni nem igen lehet választani hiszen csak iphone van
2012. febr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!