Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék a telefonomról is...

Szeretnék a telefonomról is letölteni torrent fájlokat hogyan lehetséges ez? (Iphone 4)

Figyelt kérdés
Multkor felmentem beloadra telón hogy letöltsem a fruit ninja crack-elt változatát de nemtudtam... gépről meg nem tudom felrakni mert béna vagyok... mit kell letöltenem hogy tudjak letölteni torrenteket? meg mondjuk mást se tudok:/ segítség?
2012. febr. 16. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
jailbreak nélkül sehogyan , de utánna http://www.youtube.com/watch?v=LKckc_UVMHk
2012. febr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Hülye vagy hozzá, de azért kellett az iPhone...
2012. febr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem vagy hülye hozzá!! Teljes mértékben kihasználom a telefonom, zene, film, video, játék, mindenféle alkalmazások! Ráadásul fél évig mem volt számítógépem, szerinted mit használtam?? Nem hiába kértem!!;) és örülnék ha vadidegenek nem hülyéznének le jogtalanul csak azért mert lány vagyok. Ne haragudj hogy nem vagyok egy kib****ott kocka hogy értsek hozzá.:)

Első válaszolónak köszönöm!

2012. febr. 17. 08:06
 4/9 anonim ***** válasza:
12%

Nem azért vagy hülye mert lány vagy, honnan a rákból tudnám egyáltalán. Hanem mert kunyizol apucitól egy 200ezres telót olyan dolgokra, amire egy legalább feleannyiba kerülő is tud, utána meg sírsz, hogy ez neked túl bonyolult.

Mindegy inkább legyen szifonod, mint egy olyan telód amihez érteni kell.

2012. febr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
jailbreak kell hozzá...rensis te meg ne írj ilyen hozzászólást csak azért mert neked nincs rá pénzed az nem jelenti azt hogy másnak sincs...és nem tök mindegy hogy mire költi a saját vagy az apja pénzét??? ha van akkor mért ne költse? te szánalmas irigy...nem írom tovább...
2012. febr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Mi a makkomért lennék irigy? Van nekem jó telefonom( Sensation) mellé egy tabletem(Asus transformer) a különbség az, hogy én tudom használni és kihasználni.
2012. febr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Neharagudj de másfél évig egy olyan telót használtam amivel hívni alig tudtak... Gyűjtöttem, elmentem dolgozni ha buliztam semmit nem ittam csak vizet hogy több pénzem maradjon és megvettük a telót azért MERT MEGÉRDEMLEM!! Mert nem hisztiztem, sőt mindig segítek nem nyafogok hogy hetente vásárolni akarok néha már szarul esik kérnem a szülőktől ( pedig hidd el jobban élünk mint az átlag mégse lettem egy elkényeztetett p***a :) ) de 17 éves vagyok és büszke vagyok arra hogy összegyüjtöttem a pénzt egy Iphone4-re. Prdig hidd el szivesebben költöttem volna másra is.;) és mint már említettem TELJES MÉRTÉKBEN KIHASZNÁLOM A TELEFONOMAT!! De mivel kb. 3 hónapja kezdtem el töltögetni torrenteket mert addig nem tudtam hogy kell ezáltal már kiváncsi lettem hogy a telefonomról hogyan kell. És ismétlenNE HARAGUDJ HIGY NEM VAGYOK EGY GYÖKÉR KOCKA hogy értsek az ilyen letöltős szarokhoz.:)
2012. febr. 18. 09:13
 8/9 fox001 válasza:
Mekkora idióta vagy Te Rensis!
2012. jún. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

(Dejot nevettem most.. Jo telefon sensation...:D jo telefon ott kezdodik hogy iphone az irigy ember meg a magadfajta android/windowsphone felhasznaloknal kezdodik. Egy iphonet nem konnyu hasznalni kezdetben nekem negy eve van es "nagy kocka" vagyok most megis ezt a kerdest akartam feltenni mint a kerdezo. Az meg nem az o hibaja hogy igenyes minosegi telefont akart nem egy olcso muanyagtelefont ami egyszeru mint egy fakocka... Edesapammal egyutt nap mint nap szembesulunk azzal hogy mindenki akinek nem iphoneja van bizonyitasi kenyzsert erez irigysegbol... mar felek elovenni emberek kozott... Bocsi az offert.)


Azert irok egyebkent mert kb egy eve volt egy hir a nowstream- rol ami segitsegevel torrent app nelkul lehet torrentezni. Tud errol barki barmit?


Egyebkent nem egy bonyolult tema a jailbrakeles sok weboldal foglkozik ezzel, es szerintem innen is sokan segitenenek...ha jailbrakeled addig amig nem csinalsz restoret nem kell semmit csinalnid raadasul ingyen tudsz toltogetni...:) persze illegalis de a torrentoldalak tartalma is .....:)

2012. dec. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!