Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagy kérdés és mobil vásárlás...

Garami kérdése:

Nagy kérdés és mobil vásárlás előtt állok! Melyiket lenne érdemesebb választani?! Samsung Galaxy Ace vagy Samsung Omnia 7!?

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Samsung Omnia 7, vagy Omnia W! Az Ace nagyon rossz! Nem az android miatt, de az szörnyű. Egyéként android fan vagyok, de ebben az esetben Windows Phone 7!!!!
2012. febr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Viszont ha tudod megindokolnád miért? Érdekelne! Én úgy tudom az android jóval több mindent támogat mint az új w7 es telók?! Vagy ez nem igaz? Én a támogatástól félek, akár játékok programok, mert még egy normális gps programot sem láttam omnia 7 re!:/ Viszont a hardvere elég jó!
2012. febr. 16. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem omnia 7 van, de ace-hez tényleg nem sok köze kategóriában. ezek közül o7.
2012. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudnál róla pár dolgot mondani esetleg?:) Miért érdemesebb ezt mint az acet? Támogatottság ilyesmi?
2012. febr. 16. 22:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát az Ace egy kalap szar! Nézz ki valami jobbat, ha android-ot szeretnél. (Pl.: Galaxy W) Ugyan az android (szerintem) egy jobban használható rendszer, a Wp7 is jó kis OS. Olvasd el ezeket! [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. febr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!