Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile webshop rendelés....

T-mobile webshop rendelés. Hogy müködik?

Figyelt kérdés
Motorola defy+ t néztem ki magamnak, ballagási pénzböl szeretnék venni egyet Ha lehet még kapni a t mobile nál akkor,bárnemtudom. nah ez a webshop h müködik ? megrendelem és kihozzák és itt irom alá a papirokat. és És bárhonnan elhozzák. pl ha én pesti vagyok és pesten van t mobile akkor is v csak meghatározott km enként? És szerintetek a defy + joh választás? MIk a hátrányai/elönyei???
2012. febr. 19. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, megrendeled és kihozzák 1-2 napon belül bárhova. És a futárnak fizetsz és ott írod alá a papírokat.
2012. febr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem , Köszi
2012. febr. 19. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet kérni személyes átvételt is, de az alábbi linken minden le van írva.


[link]


Ár-érték arányban jó választás. Jó kijelző, könnyű, magas pixelsűrűségű, átlagos üzemidejű strapabíró telefon (a többi okostelefonhoz képest). Hátrány talán h. nincs HD videó, bár elég jó képeket rögzít.

2012. febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem , köszi! hát még az xperia ray on gondolkoztam de kinézetre sehogysem jön be , a motorolát igazábol nem nagyon ismerem, mert motorola , és igazábol nem nagy világ márka mint pl samsung
2012. febr. 19. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!