Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van ára T-mobile-nál a SIM...

Van ára T-mobile-nál a SIM cserének?

Figyelt kérdés
Lumia 710-be micro SIM való, rám terhelik a SIM cserét?Hogyan működik a webshop ilyenkor? Futár a kisebb SIMet is kihozza?
2012. febr. 20. 12:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
weben nem tudom, de szerintem nem jár ott hozzá. Bemész egy tpontba és ingyen kicserélik megtartva a számod egyenleged mindent.
2012. febr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%

Én erősen kétlem,hogy ingyen lenne.Most gondolj bele,akkor az összes frissen mobiltkapott gyerek azzal szórakozna,,hogy bejár a T-Mobile-hoz(vagy a saját egyéb más szolgáltatójához,legyen szó akár itthonról,akár külföldről),és cserélgetné akár mindennap a SIM-jét,amit meg odaadogatna a barátainak,barátnőinek,menne szépen így na csere-bere az osztályban,ahogy a matricáké és minden egyébé a gyerekeknél szokás.

Szóval kétlem hogy ingyen lenne,ma,amikor már egy liter üdítőért is 300 Ft-ot kell fizetni.A SIM kártyákban chip van,amiben le van tárolva a telefonszám,az előfizető neve,ilyen-olyan regisztrációs száma,postacíme és millióegy ilyen adat,mi a fészkes fittyfenéért lenne ez ingyen?

2012. febr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nincs ingyen, de ha esetleg máson is akarnál segíteni, vegyél egy vágót. 2800 Ft körül van. esetleg ha még nem vagy benne biztos, hogy örökké microsim-et használsz, vodafone shop-ból 500 Ft-ért van adapter, ami normál miniSIM-ként használhatod tovább.
2012. febr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

jah bocs, a 2800-ban bennevan 2 adapter. tessék, itt egy link:

[link]

2012. febr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Vaterán van egy faszi aki ingyen kivágja micro simmé a simedet ilyen vágóval ami a képen van.

Csak az oda-vissza postáézását kell fizetned.

2012. febr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Furjadék* ***** válasza:
100%

DJUICE

Én bementem, úgy vettem meg a készüléket.Én is akkor döbbentem rá, h hahóka, microsimes.4500 ért akarták cserélni, ha jólemlékszem.Na mondom, köszi, ebből nem kérek, elkezdtem mondani a csajanak,h dobálja a hálózatot, miután hívnak újraindult 3 telefonnal is, illetve nem szokta felismerni sem ha benne van a telefonban(ezek amúgy igazak is voltak...).Nemszólt semmit, elvitte a sim-et, és hozott egy microsimet.

Ingyen csere megtörtént.Aztán 500 FT ért vettem hozzá 2 db minisim adaptert(ugye a normális simkártya), és nemkell mindenféle microsim vágókkal kontárkodni.

Amúgysem értem.Ha van valakinek 60-70E forintja(illetve iPhone nál 150E), akkor miért kell a fogához verni a garast egy microsimért, amikor tisztességesen ki lehet cseréltetni mindenféle kitalált indokkal, kontárkodás nélkül...:DDDD

2012. febr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

A Sim-csere ingyen van, ha az ügyfél a T-Mobile-nál vette a készüléket. Annyira jó, hogy a sok ember hülyeségeket beszél amikor nem tud semmit.



Üdv.:Egy Telekomos dolgozó.

2012. febr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Furjadék* ***** válasza:
60%
Tmobil dolgozó, megtudja nekem mondani, miért emelték az iPhone ok árát?
2012. febr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos nem. Én magam is meglepődtem, mert elég keményen megdrágultak. Megpróbálom megtudakolni és ha publikus akkor ide leírom!



Üdv

2012. febr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Kedves Telekomos dolgozó


Ha én veszem készüléket az ujabb 2 év hűségidőre de az asszonyt szeretném meglepni vele (mámint a készülékkel) akkor az ő SIM-jét csak a 4500ft ellenében cseréltethetem microSIM-re? Vagy olyankor is ingyen megy a csere? Mivel a telefon szolgáltatón belül vásárolnám.... köszönöm a választ előre is

2013. febr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!