Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek külföldről egy...

Ha veszek külföldről egy okostelót, magyar Androidot rakok rá, magyar lesz az egész mobil?

Figyelt kérdés
Vennék külföldről egy Androidos mobilt, szeretném tudni, hogy, ha friss magyar nyelvű Androiddal frissítem, magyar nyelvű lesz az egész rendszer, 100%-ban a mobil?
2012. febr. 20. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van rá magyar rom, igen.
2012. febr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Motorolákra pl. nincs . De a legtöbb ,nem egyedi rommal megáldott droidot a More Locale 2 program simán tud magyarozni ( Huawei,htc ..stb ) -sok telót megcsináltam már vele .
2012. febr. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Motorolákra úgyis ott a Cyanogen. :)
2012. febr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom , én még olyan igazán tökéletes fözött rommal nem találkoztam - kissé szkeptikus vagyok a témában . Vagy a wifi nem müködött rendesen,vagy a kamera -esetleg a gps .
2012. febr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Bladem van, főzött romok nélkül használhatatlan volt, így nekem pozitív tapasztalataim vannak. Bármelyiket is próbáltam, idővel egyre jobbak lettek. Gyári rommal 20 percet kellett várni műholdra, aztán ha akkor se talált, akkor négy esetből háromszor kivenni az akksit, és újra próbálkozni. Most 10-15 mp alatt megvan a pozíció, bárhol, bármikor.
2012. febr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!